• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Görmeye göstermeye değer mi bilgilerinize..

beyazzadam16

Super Moderator
Süper Moderatör
Türkiye'de para edeceğini sanmıyorum , varsa imkanınız tanıdığınız yurt dışı sorun burda müze harici çok samimi güvenilir bir ekspertiz dostunuz yoksa ne değerini söyler ne ederini , Burada derken ülke olarak diyorum

timur964

konularim
Süper Moderatör
manevi değeri varsa sizin için saklayın maddi değeri yok

aslanterbiyecsi

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Benim için bi değeri yok, da tesadüfen keşif esnasında ayakkabımın içinden çıktı ;-)

aslanterbiyecsi

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Türkiye'de para edeceğini sanmıyorum , varsa imkanınız tanıdığınız yurt dışı sorun burda müze harici çok samimi güvenilir bir ekspertiz dostunuz yoksa ne değerini söyler ne ederini , Burada derken ülke olarak diyorum
Ufak şeyler için prim mi kazandıralım saga sola abi

timur964

konularim
Süper Moderatör
atabilirsin

beyazzadam16

Super Moderator
Süper Moderatör
Anlamadım ne demek istediğini ama şöyle söyleyeyim , çok basit görünen bir yüzük 2000 bin yıllık olabilir ve bu çok değerli de olabilir maalesef ülkemizde müzayede gibi çok kapsamlı müze gibi ve bu alanda çok profesyonel bilgili insanlarımız olmadığı için maalesef bizim için değeri teneke parçasını geçmiyor , çünkü ne olduğunu bilmiyoruz istesekte öğrenemiyoruz , bu senin için değil genel anlamda bir Msj , şu yüzük atıyorum çok değerli bir parça ama sen bilmiyorsun ve öğrenmeye çalışıyorsun , gerçekten bu işi bilen birisine gidiyorsun ve o bınun çok değerli olduğunu anlıyor ve sana diyor ki sadece 200 TL eder , buna inanmaktan başta bir alternatifimiz yok çünkü başta gidecek bir yer yok :)

timur964

konularim
Süper Moderatör
Anlamadım ne demek istediğini ama şöyle söyleyeyim , çok basit görünen bir yüzük 2000 bin yıllık olabilir ve bu çok değerli de olabilir maalesef ülkemizde müzayede gibi çok kapsamlı müze gibi ve bu alanda çok profesyonel bilgili insanlarımız olmadığı için maalesef bizim için değeri teneke parçasını geçmiyor , çünkü ne olduğunu bilmiyoruz istesekte öğrenemiyoruz , bu senin için değil genel anlamda bir Msj , şu yüzük atıyorum çok değerli bir parça ama sen bilmiyorsun ve öğrenmeye çalışıyorsun , gerçekten bu işi bilen birisine gidiyorsun ve o bınun çok değerli olduğunu anlıyor ve sana diyor ki sadece 200 TL eder , buna inanmaktan başta bir alternatifimiz yok çünkü başta gidecek bir yer yok :)
benim verdiyim cevabı müzede zor verirler madeni sarı lehimle kaynak yapılmış kesilen yer kıl testereyle kesilmiş taşıda cam. antika değeri yok yeni urun .Değersiz

aslanterbiyecsi

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bana çöpumu laik gördün .kendi değerini düşürme yazık fb li
Benim değerimle ne alakası var yüzüğünün .... Sana zeval gelmesin abi sen atabilirsin desin ya ona istinaden dedim abi atacağıma sana verim tak dedim.senin degerin var timur abi.

Moderatör tarafında düzenlendi: