Görsel, bilgi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Görsel bilgi amaçlı açıyorum bu konuyu. Kurt un altındaki derede, deve gibi duran kayanın boynu altında bu oymalar var. Kurt un baktıgı yer deriz ya bu baktıgı yer kavramı burnu hizası demek degil sadece. bizim kurtun sag gözünün baktıgı yer. ikinci önemli konu burda 5 oda var. ilk 2 oda boş. boş cıktı diye bırakıp gidilecek ya. devam ederseniz dolu lan 3 odaya ulaşıyorsunuz. burasının benim cok uzun yıllardır aradıgım yer oldugu süphesi vardı ama daha yukarılara cıkamadıgım için tespit yapamadım. aradıgım yer degil sanırım. herhangi bir işlem yapmayı düşünmüyorum.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kurtun baktigi yer onemli.
Bekcilik yapiyor.
Ayrica;
Kurtun arkasindaki ana kaya incelendi mi?
Zirvesinde iscilik var. Piksel dusuk olunca cok dagitiyor, inceleyemedim.

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
BulursamKader25 Abi mezar kurdun sol gözünün baktığı yönde. Çarpı koydugun yerin altında. 5 odalı. İlk iki oda boş. Sonraki 3 oda dolu. Kurdun oraya çıkamadım. Belimin ağrısından zor yürüyorum

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gecmis olsun ciddi birseyin yok insallah guzel yer bence kurdun ensesi kalin olur kader usta yazmis ilgilenmek gerek :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kafkaslı ustam benden supheleniyor zaten dur yav ustam :) devir teslim islemlerini yapalim ama biliyorsun ben fazla aliyorum bak burda birsey varsa3/1 bile bizi iha eder :)

Cemov

Aktif Üye
Bulursamkader25 usta sen Konyaliydin değilmi.?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem ustam beni az çok biliyorsun. 1/3 felan vermem. İyi gunumdeysem belki 8/1 ancak

mayhem

Co Admin
Co Admin
Olmaz anlasamayiz biz :) oysa bir kuzu bir kara demlik caya ben gelirdim :) ama sen onada para istersin :) sen iyisimi kader ustanin dedigi yere bir bak fikrun degisirse burdayiz nasil olsa :)