Görsel -Taş Yığma ,Şüpheli Mezar ?Giriş olabilcek yerler ?

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaslar bayram için köyüme gittim Allah'a Şükür .Köy havası başka oluyor . Sizlerinde tek tek büyüklerimin ellerinden ,küçüklerimin gözlerinden öperim Nice Sağlık'lı Mutlu Huzurlu bayramlara. Benim Yaşım 28 Çorum'lu oldugumu da biliyoRsunuz . Hep gezmek istediğim yerlerde sarjım bitene kadar fotograf cektim gezdim .Resimler uzaktan çekerek başladım hep aynı yer ilk gördüğümüz yerlere yakınlaştım elimden geldiğince sizlere sunmaya çabaladım .. Sizlerinde görüşlerini fikirlerini dinlemek isterim :69: .

İyi Bayramlar ..

Ekli dosyalar

JWJohnWick

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] üstadım Allah kalbinize göre versin.Sizden bugün çok şey öğrendim minnettarım :3: nacizane dikkat çekmek istedim saygılarım ile.IMG_20170626_125259.jpg

JWJohnWick

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] Katabilmek nedemek :) farklı gözle bakıyorum artık üstadım.

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burdaki son resimde bir çarpı ve küçük bir yuvarlak oyma var ama ikisi ne alaka anlamam oyma için sadece halktan birinin mezarı diyebilirim belkide değil bilemem allahu alem kazama usta senin anlaman lazım diye umuyorum

AsaR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Seni uğraştıracak, zaman harcatacak ve en önemlisi de hiç ümidini kesmeden azimle metrelerce çalışmaya yönlendirecek net emareler maalesef göremedim.
Karar yine de senin.