görsel

Kusterek

Aktif Üye
Merhaba Roma follis constantine I, ikinci yunan selecud zannedersem arkasi da olsa kolay olurdu saygilar.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Roma follis constantine I, ikinci yunan selecud zannedersem arkasi da olsa kolay olurdu saygilar.
arkasının resmini yükleymedim ustam ama kanatları açık baykuş var ikiside fasülye kadar bide bu bölgede yunan çok zor hiç raslamadım

atheros

Yeni Üye
iyi basılamamış sahte bu. formu çok kötü , preste fazla kalmış ve garip olan fırında da fazla kalmış.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
iyi basılamamış sahte bu. formu çok kötü , preste fazla kalmış ve garip olan fırında da fazla kalmış.
sizin bu işi biliyor olmanız biraz sıkıntı bunların sahte olma gibi bi kaygısı vede şüpesi bilen olamaz kendi bulduğum için anca dönem sahtesi ise böyle bişey olabilir bende bazen yorum yazarım ama araştırmadan asla işi bilen cevaplasın işi bilmeyen yorum yazmasın derim ben bulduğum sikkeyi hangi dönem olduğunu az çok tahmin edecek kadar defineciyim acemi defineci değil yada malzemeden anlamayan defineci değil saygı vede sevgilerimle

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
artı birinci ve ikinci sikkenin üstündeki paten orjinal boyası dahi duruyor resimler kötü çekilmiş olabilir zaten şu andan itibaren oda önemli değil müzeye teslim edecek arkadaşa verildi

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Zaten 1 ve 2 sahte. :))
benim toprağa sahte sikkemi dökmüşler diyosun sizinle tartışmaya bile girmem bu sikke toprağın yüzündeidi güneş ışığını direk görüyordu sahte olma şansı yok sen bu işi bilmiyorsun ben tek tekçiyim sahtekarlığınan işim olmaz artı temizlememdeki aamaç satmak değildi orjinal oğlu orjinal bu sikkeler çünkü yığma yanında çıkma detayına girmiyorum anlayan yazsın anlamayan yorum yapmasın kendi buldupğum diyorum kendi yaptığım demiyorum dikkat edersen

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim toprağa sahte sikkemi dökmüşler diyosun sizinle tartışmaya bile girmem bu sikke toprağın yüzündeidi güneş ışığını direk görüyordu sahte olma şansı yok sen bu işi bilmiyorsun ben tek tekçiyim sahtekarlığınan işim olmaz artı temizlememdeki aamaç satmak değildi orjinal oğlu orjinal bu sikkeler çünkü yığma yanında çıkma detayına girmiyorum anlayan yazsın anlamayan yorum yapmasın kendi buldupğum diyorum kendi yaptığım demiyorum dikkat edersen
neyse sakın ol sana kımse sahtekar demıyor fotoları duzgun cek bakılır adın mucit zaten para yapmak zor olmasa gerek ))

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
neyse sakın ol sana kımse sahtekar demıyor fotoları duzgun cek bakılır adın mucit zaten para yapmak zor olmasa gerek ))
baktırldı üstadım sıkıntı sıfır orjinal ama daha kesinlikle böyle şeyler için bilgi almak istemiyorum kedi bildiğim vede gogleden öğrendiğim zaten kimseyede sormaya gerek yok tıkladımmı bilgisi çıkıyor ama ben bilen birileri varmı deye baktım ama bakıyorum bazıları araştırmadan bile kafasına göre yorum yapıyor ben bile iyice araştırmadan yorum yapmazken zaten yabancı sitelerde fiyatları bile 3 aşşağı 5 yukarı yokmu var ama gerçek tarih bilgisi olan arkadaş yok ne yazıkki saygı vede sevgilerimle

D

deniz_efe

Misafir
@mucit burası bir forum kardeşim, her türlü yorum gelir sıkıntı yapma bence.
Gerçek tarihi bilgisi olan da fazlasıyla vardır, görünce onlar da yorum yapar.
2. mesajda arkadaşımız ön bilgilendirme yapmış zaten ama
eklediğin fotoğraflar net değil, objektifi netleyememişsin biraz da sorun sende.
Daha net fotoğraflar ekleyelim mümkünse.
@Lucre müsait olunca sen de bakar mısın kardeşim ?
:)