• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Görsel

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Yol üzerinde dikkatimi çekti ve yola yakın olduğu için enazından bir fotosunu çekeyim dedim. Sadece bu fotoyu aldım ve devam ettim.

20190705_160355.jpg

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Çevrede benzeri böyle sivreltilerin olmaması bu görselde özellik arz eder.görebildiklerim 1-Bize bakan kaya yüzeyinin renk farklılığı önceden işlem yapıldığı adına acaba dedirtebilir.2-Şen oto yazısının oto kelimesinin tam altına gelen 2 mt lik kısım zemin başlangıçlı kare bir görünüm arz etmiş.sınırları sanki kapama görüntüsünde duruyor.3- Bu sivreltinin sağ alt yüzünde zeminle birleşiminden başlayan 40 cm kalınlıklı 3 mt lik yükselti yukarı doğru tapa havasında. büyük kütle ile kapanmış olabilir. 4-yine zeminden şen oto yazısına kadar sağ ve sollu alan yekpare duruyor.gömü adına çok uygun görünüyor.5-fotonun sağında arkadaki tepenin en üst noktası dikkat çekici ovallikte. görünümü tümülüs havasında.ayrıca ön yüzündeki toprak görünümlü alan ellenmiş.yine de bilemem.6-sanki görselde sağa bakar başlıklı bir zatın görünümü var gibi(sadece fikir). 7-sivreltinin en uç kısmında sanırım yırtıcı kuşların yuvası var.gaita görülüyor.işlem yapılacaksa varsa yavrulara dikkat edilmeli.(Bu arada şen otonun reklamını da baya yaptık.gitsek bi güzellik yaparmı acaba). ustama kolay gelsin.

Son düzenleme: