Gorseldir...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Selamun Aleykum..
Memleketumizde bos yer yok.
Masallah. Bulunanlari toplamislar bir kose yapip icunde segulemisler:

IMG_20170821_194942.jpg

IMG_20170821_195300.jpg

IMG_20170821_195321.jpg

IMG_20170821_195408.jpg

IMG_20170821_195015.jpg

Gunes batmisti. Cep telefonu ile cektum.
İyi cikmamis. Bugun gunduz yari profesyonel makina ile cekecegim, bayram sonu nasipse tekrar konu acarim hepsine insallah.

Son düzenleme:

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Abi hayat sana mı güzel nedir bu aralar tatildemisin ?

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
eskiden heykelcilik vardi ne guzel sanat yapmis adamlar simdiki heykeltirascilar da neymis :))

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada yarin cok guzel bir yere gidicem davet aldim anlattiklarina gore turkiyenin borcu bile bitermis resimleri aksam yuklerim ustalarin bilgilerine ihtiyac duyucaz umarim buralarda olursunuz ...

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustam hayırlı tatiller olsun.

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustacim sabirsizlikla bekliyorum fotograflari.iyi tatiller guzel vakitler insallah...

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] tuzlu suyada beklerum çimdirurum senu buruya:230:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
evet yillik izne ayrildim.
Kaplicadayim. Hatunun dizleri kirecli.
Hayat boyle guzel. Lakin guzellikler kisa ve gecici.
Bu dunyada rahat yok. Dert bitmez. :)))
s.a.iyii taatiller üstadim işalllah işfa bulursunuz.

Saygilar ve sevgiler.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A üstadım ben de senelik izne ayrıldım. İşçi ya da amele lazım ise emrindeyim :) Bir haftadır hastalıklarla mücadele ediyoruz ailece. Önce çalıştığım hastanede enfeksiyon kaptım galiba sonra bebeğe bulaştı şimdi de hanım. Ailece hastayız o da yetmezmiş gibi İstanbulun orta yerinde evi eşek arıları basmıştı. İlaçladım olmadı ne yaptım olmadı en son Ayet-el Kürsi ve bir kaç dua okuyup üflemeler falan çok şükür atlattık. Ne hikmettir anlamadım. Bu yüzden foruma da pek giremedim. Bütün bunlar yetmezmiş gibi patronla da ters düştük sanırım yol görünüyor iş değiştirecez duanızı eksik etmeyin inşaEllah :) Bu arada Rabbim şifalar versin inşaEllah.

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=13886]toyalp[/MENTION] uzulme kardeşim hepsi geçer dünya imtehan dünyası çok geçmiş olsun

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
S.A üstadım ben de senelik izne ayrıldım. İşçi ya da amele lazım ise emrindeyim :) Bir haftadır hastalıklarla mücadele ediyoruz ailece. Önce çalıştığım hastanede enfeksiyon kaptım galiba sonra bebeğe bulaştı şimdi de hanım. Ailece hastayız o da yetmezmiş gibi İstanbulun orta yerinde evi eşek arıları basmıştı. İlaçladım olmadı ne yaptım olmadı en son Ayet-el Kürsi ve bir kaç dua okuyup üflemeler falan çok şükür atlattık. Ne hikmettir anlamadım. Bu yüzden foruma da pek giremedim. Bütün bunlar yetmezmiş gibi patronla da ters düştük sanırım yol görünüyor iş değiştirecez duanızı eksik etmeyin inşaEllah :) Bu arada Rabbim şifalar versin inşaEllah.
Kardesim gecmis olsun.
Rabbim tum dertlerini cozsun insallah.
Eline ve diline sahip ol. Gerisini kader irmaginin akisina birak. Serrin icinde hayri cikaran Allah cc dir.
İs olacagina varir. Elinden geleni yap. Gerisuni Rabbimize birak. Meseleler bize buyuktur. Mutlak gucun sahibi Allah cc dir. O bize sahdamarimizdan daha yakindir. Her seyi iste amma sonunu hayirlisi ise nasip eyle diye bagla insallah.

Evin dis giris kapisi uzerine EUZU BESMELE tablosunu muhakkak asiniz. Disarisi uygun degilse evin ici kapi ustune asin. Bu cok onemlidir. Herkes bunu boyle yapmalidir. Tefsirde okudum. Cok faydasini gordum.

Memlekete gecince yapacagim analize bagli olarak ekip ihtiyaci belli olacak. İhtiyac hasil olursa duyuru yaparim insallah. :)))

Son düzenleme: