Göz işareti

Renix

Bilgili Üye
daha önceki çalışıtıgm alanın arka tarafında buldum ,önerileriniz nedir bölge olarak yeni fotolara ihtiyaç varmıdır, ustlarımdan yorumlarını bekliyorum vede bu bölgede devam edeyimmi

Bunun hemen altındaki resimlerde karşısın fotoları

Renix

Bilgili Üye
Bunlarda karşısının resimleri alttaki foto gözün tam baktıgı nokta yorumlarınızı esirgemeyin

buranın 4-5 fotosu daha varda onlarda sorun çıktı sadece bu ikisi var elimde ama degerliyse gerçekten işaret tekrar giderim

Renix

Bilgili Üye
fotoları kontrol ediyim tekrardan istediginiz yerlerin fotosunu koyarım

ragıp

Uzman
Karşıdan, çok güzel bir göz görünümü var
bildiğim kadarı ile
göz her daim son noktaya bakar
baktığı yönde kaya içinde, mağara içinde olabilir

selametle

Smokin

Moderatör
Moderatör
Son resmin uzaktan çekilmişi yok mu ? Burasi çok dikkat çekici. Mezar olabilir, tünelin, tümülüsün girişi kısaca bir çok anlam ifade ediyor.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Burasi 3 er metrelik parsellere ayirip iyice fotoraflanmali. Bu guzellikte bir yer elden gecmistir.
Kalanlari gormek icin detayli resimleme gerekir.
Karsisindaki alan, yandaki alanlar da dahil olmak uzere. Merdivenleri bir ayri begendim. Ustlerine ve yanlarina iyi bak isaret ara. Murc izi dahil.

Kolay gelsin.

Renix

Bilgili Üye
ustam çok sayıda işaret var ama bölge çok sote yerde ve ben burdan 1000 kere geçtim dikkatimi çekmedi ne zamanki foto çektim öyle ayrıca 1 şey daha bu kayaların tamamına yakını sonradan giydirilmiş buranın kayaları degil kayalar kesimi işçiligi üst sınıf nerden anladın derseniz1 inşaatcıyım 2 1 kaç yeri söktüm 3 kat taş örülmüş son kat bölgeye uyarlanmış taş ların kesim şekli çok acaip hemen hemen aynı parçaların birleşimi gibi ve çok sayıda işaret var benim dikkatimi çekenleri in celiyorum 500 den fazla foto var ama güneşin açısı sebeiyle bazı fotolar iyi çıkmamış yöneldirme yaparsanız ona göre tekrar fotolarım ayrıca şimdi altta ekliyorum yeni açıların fotosu
Burasi 3 er metrelik parsellere ayirip iyice fotoraflanmali. Bu guzellikte bir yer elden gecmistir.
Kalanlari gormek icin detayli resimleme gerekir.
Karsisindaki alan, yandaki alanlar da dahil olmak uzere. Merdivenleri bir ayri begendim. Ustlerine ve yanlarina iyi bak isaret ara. Murc izi dahil.

Kolay gelsin.

A-R-E-S

Member
Burasi bir şehirmiş .
Cok sey goruyorum .
Cihaz destegi mutlaka alin