Göz Yanılması Yada Doğal Mı ?

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mevzunun yeri tanıdık ama açı farklı konuda farklı olsun istedim yer yine bizim düpsüz yeni fark ettim paylaşmadan duramadım sadece iki resim atacam ilk resim karşı açıdan ikincisi ise sağ çaprazından karalama yapmadım şuan zaten yapamam sizlerde benim gördüğümü belkide daha da fazla detayı göreceksiniz bilginize sunulur acaba burdan korkmalımıyım ne değişik bir hal aldı durum gözlerinize vede bilginize sunulur. Saygılar

Ekli dosyalar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ne gördüğünü söyleyebilir misin ustam?

Sevgiler.

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ne gördüğünü söyleyebilir misin ustam?

Sevgiler.
Abi ben size soruyom sen bana soruyon ben söyleyince bi kıymeti olmaz ki amma sudaki adamın sırt tarafındaki kaya yapısında göz ler burun ağız sivri çene yapısı nı andırmıyor mu orası karşısından bakınca hiç birşey belli değil yandan bakılınca 3D oluyor sanki ???? YANILIYORMUYUM. PEKİ.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Buraları doğal.
İnsan Silueti mezar için kullanılır. Bu gibi yerlerde ise genelde hayvan figürü yaparlar

Yukarıda şelale var mı...???

blackjack

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
doğal görünüyor, kolay gelsin

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buraları doğal.
İnsan Silueti mezar için kullanılır. Bu gibi yerlerde ise genelde hayvan figürü yaparlar

Yukarıda şelale var mı...???
şelale mi abi şelalesi var ama ne derecede şelale sayılır bu rası bizim düpsüz daha abi yuvarlak oymanın öcünnü ye benzeyen suret len karşılıklı

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
doğal görünüyor, kolay gelsin
Ben zaten şu doğallan yapılmış olanı birtürlü ayırt edemiyom bu sureti görüyorsunuz ve buna doğal tespiti veriyirsunuz belkide doğal bilemeyecem usta sizsiniz burada tespit edilen 2. Suret bu benim gözümde amma başkası ne görür ne düşünür bilinmez ilk suret öcünnü gibi sivri çene sivri kulak lar bu ikisi arasında bir bağ var sankim buraların bütün resimleri mevcut ama konusu burası değil birde tabledtten olacak iş değil sonra yukleyecem kısmet olursa benim sizden istediğim bu iki resmin analizi gerçeklik payı nedir yoksa yanılıyoruzmu hak yapısı ama yan bakınca resim oluyo yani ??? şupheli

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bilmiyorum belki var belkide yok bağımsız kayaları incelemek temüzlemek gerenk şeleleler ne derece işine yarar abi işte mekanın üst resimleri sonrada aşagı resimleri sayın abim.

Ekli dosyalar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Abi ben size soruyom sen bana soruyon ben söyleyince bi kıymeti olmaz ki amma sudaki adamın sırt tarafındaki kaya yapısında göz ler burun ağız sivri çene yapısı nı andırmıyor mu orası karşısından bakınca hiç birşey belli değil yandan bakılınca 3D oluyor sanki ???? YANILIYORMUYUM. PEKİ.
Evet. Ben de kullanıcıların gördüğü şeyi konu açarken söylememesi taraftarıyım ama burada görünenler doğal ustam. İnsan veya hayvan fark etmez hangi açıdan bakılırsa bakılsın görülebilir olmalı.

Sevgiler.

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14543]Amisos[/MENTION] Senin buraya kış aylarında uğraman lazım çalışma yapman için ... Ayrıda 2. fotoğrafta en arkada sağda dediğin olay var ama karşıdan bir fotoğraf alman lazım ve üzerinden bakmak lazım açılardan. Birde gittiğin zaman bak bakalım boşluk , değerli tespiti... Dediği gibi BulursamKader25 hocamın şelale varsa oralarıda fotoğrafla bakalım .

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Amisos Senin buraya kış aylarında uğraman lazım çalışma yapman için ... Ayrıda 2. fotoğrafta en arkada sağda dediğin olay var ama karşıdan bir fotoğraf alman lazım ve üzerinden bakmak lazım açılardan. Birde gittiğin zaman bak bakalım boşluk , değerli tespiti... Dediği gibi BulursamKader25 hocamın şelale varsa oralarıda fotoğrafla bakalım .
aynen sayın abim sonbahar dönemleri için uygun her gelen tanıdık ama dost var düşman var şelalesi var kendisinin ama derenin içi dolduğu için örnek konuşuyom şelale 3 mt idi oldu şimdi 1 mt son attığım resimler mekanın üst kısmını ve alt kısmını gösteren fotolardır abim benim.

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
aynen sayın abim sonbahar dönemleri için uygun her gelen tanıdık ama dost var düşman var şelalesi var kendisinin ama derenin içi dolduğu için örnek konuşuyom şelale 3 mt idi oldu şimdi 1 mt son attığım resimler mekanın üst kısmını ve alt kısmını gösteren fotolardır abim benim.

Tamam Sular çekik mi şuan da ? Daha güzel oraya gittiğinde şelalenin üzerinde de işaret ara alttan ve üstten fotoğrafla ... Ama çubuklarda yanında olsun bakalım nereye götürecek seni .

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet. Ben de kullanıcıların gördüğü şeyi konu açarken söylememesi taraftarıyım ama burada görünenler doğal ustam. İnsan veya hayvan fark etmez hangi açıdan bakılırsa bakılsın görülebilir olmalı.

Sevgiler.
sayın abim karalama işini tabletten olmuyor bende isterim sayın ustalar gördüklerim bunlar demesini ama işte diyemiyorum dükkana aha şimdi geldim işime dahi bakmadan foruma girdim dediğin gibi olsun suret her açıdan görükmüyor yandan görüküyor belki gerçekten bu şekilde resmedildi belkide hak yapısı onu ben değil siz değerli bilgeler söyleyecek saygılar abim çıkmam lazım sanayiye geçöecem malzeme alıp gelecem abim benim.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
sayın abim karalama işini tabletten olmuyor bende isterim sayın ustalar gördüklerim bunlar demesini ama işte diyemiyorum dükkana aha şimdi geldim işime dahi bakmadan foruma girdim dediğin gibi olsun suret her açıdan görükmüyor yandan görüküyor belki gerçekten bu şekilde resmedildi belkide hak yapısı onu ben değil siz değerli bilgeler söyleyecek saygılar abim çıkmam lazım sanayiye geçöecem malzeme alıp gelecem abim benim.
Estağfirullah ustam. Yanılma payımız yüksektir. Sevgiler.