Gradyometre ve EMF

Glik

Aktif Üye
Selamün aleyküm ustalar. Gradyometre ve EMF diye iki cihaz var yerli üretim. Fiyatları birbirine yakın. Az çok gradyometreyi biliyorum ama EMF kullanımı daha basit geldi. Bu iki cihaz arasındaki fark nedir. EMF ile ilgilidir video izledim. Yer altındaki su kanalının üzerine çekip yaptı her adımda çekim yapıyor ve su kanalının geçtiği yer farklı renkte çıktı. Net bir çekim oldu yani.

EMF kullanan var mı?

Karabulut

Operatör
Bende manyometre düşünüyorum Lakin araştırmalarıma göre manyetik alanı algılıyor diye açıklanmış Bana direk malzemeyi gösteren makina olması lazım

larix

Yeni Üye
Selamün aleyküm ustalar. Gradyometre ve EMF diye iki cihaz var yerli üretim. Fiyatları birbirine yakın. Az çok gradyometreyi biliyorum ama EMF kullanımı daha basit geldi. Bu iki cihaz arasındaki fark nedir. EMF ile ilgilidir video izledim. Yer altındaki su kanalının üzerine çekip yaptı her adımda çekim yapıyor ve su kanalının geçtiği yer farklı renkte çıktı. Net bir çekim oldu yani.

EMF kullanan var mı?

Kardeş kullandığın gradyometrenin ismi nedir derinlik kaç metre oluyor, greçekten yazdıkları derinliği veriyor mu acaba?