gülermisin ağlarmısın

sandalci14

Operatör
-Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyoAmeliyat masasındayken, ölüme yakın rüyasında azraili görüyor ve soruyor:
'Benim saatim geldi mi?'
Azrail cevap veriyor:
'Hayır, senin daha 43 sene, 2 ay ve 8 günün var'
Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor.
Yüzünü gerdiriyor, dudaklarını doldurtturuyor ve
Göğüslerini düzelttiriyor kısacası: 'Yeniden doğmuş gibi'
Daha uzun bir süre yaşayacağını bildiği için şimdi, o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor. Son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor tam karşıdan karşıya geçiyorken ambulans çarpıyor ve ölüyor...

Azrail'e soruyor: '40 seneden daha fazla yaşayacağımı söylemiştin
Neden o zaman bana o ambulansın çarpmasını engellemedin?

Azrail cevap veriyor:
'Kız, Allah canını almasın ben seni tanıyamadım
:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

oguzkagan

Bilgili Üye
Devletten kovulan derken sanırım KHK ile tazminatsız memuriyetlerinden atılan yüzbinlerce kişiden bahsediyorsunuz ! Ve hepsine birden yediğiniz içtiğiniz ...... ...... Olsun diyorsunuz .... Sanırım KHK ile işten atılmanın kriterlerine yeteri kadar hakim değilsiniz... Daha bugün yıllarca HAKİME lik yapmış bir kadının sen şu-cusun denilip ( çocuğunu gönderdiği bir kolej yüzünden ) işinden atılıp hamile iken gözaltına alınıp doğumhaneden çıkışında cezaevine götürülüp 2 sene cezaevinde yatan eşi de işinden atılıp cezaevine atılmış 2 yıldan sonra kucağında çocuğuyla tahliye edilip PARDON denilmiş fakat şimdi yine de iş verilmeyen işine döndürülmeyen bir annenin sitemine şahit oldum ... O da aynen şunu diyor benim ve benim gibi haksızlığa uğrayanlara karşı fitneye bulaşmış önyargılı davranıp bu fitne ateşine herhangi bir şekilde destek veren yada köstek olmayan herkesten allah sorsun diyor... Siz de zehir zıkkım yesinler diyorsunuz.... Aslında çok şey yazdım çizdim... Sildim...
Neyse.... Sn sandalcı burası yeri değil selametle...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sandalci dayi ve oguzkagan kardesler. mizaha siyaset bulastirmayalim incitici ve suistimale acik tartisma yaratip millete ard niyetlilere koz vermeyiniz...saygilar sevgiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
az önce duşta sıcak soğuk ince ayarını yaparken o kadar uğraştım ki, musluk TRT FM çekmeye başladı. Türkülerimiz...

Turko

Uzman
Beyler ülkemizin içerisinde bulunduğu maddi ve manevi gidişat iyi değil hepimiz farkındayız. Her yetişkin birey bakmak ile yükümlü olduğu bireylere sahip. Anne baba , okuyan kardeş , evlatları , kardeşleri akrabaları yada komşusu dostu arkadaşı. Bir şekilde herkes bazı sıkıntıları sırtlıyor. Rabbim herkese güç kuvvet versin. Duamız devletimizin ve milletimizin ümmetin rahatı için.

Lakin bir nevi sosyal medya hizmeti verdiğimiz bu sitede bu konular yasak. Aynı trafikte kırmızı da geçmek gibi. Tartışmasız yasak. Kimseye kişisel algilamasin yazacağım bu cümleyi. Niyeti derdi define , işaretler , semboller , bilgi alışverişi olmayan kim var ise gelmesin mynet te falan takılsın. Bu tarz konular orada yalan yanlış su gibi kum gibi akıp gidiyor. Akşama kadar sabaha kadar doya doya siyaset magazin dedikodu falan akar gider.

Herkese hayırlı sohbetler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Beyler ülkemizin içerisinde bulunduğu maddi ve manevi gidişat iyi değil hepimiz farkındayız. Her yetişkin birey bakmak ile yükümlü olduğu bireylere sahip. Anne baba , okuyan kardeş , evlatları , kardeşleri akrabaları yada komşusu dostu arkadaşı. Bir şekilde herkes bazı sıkıntıları sırtlıyor. Rabbim herkese güç kuvvet versin. Duamız devletimizin ve milletimizin ümmetin rahatı için.

Lakin bir nevi sosyal medya hizmeti verdiğimiz bu sitede bu konular yasak. Aynı trafikte kırmızı da geçmek gibi. Tartışmasız yasak. Kimseye kişisel algilamasin yazacağım bu cümleyi. Niyeti derdi define , işaretler , semboller , bilgi alışverişi olmayan kim var ise gelmesin mynet te falan takılsın. Bu tarz konular orada yalan yanlış su gibi kum gibi akıp gidiyor. Akşama kadar sabaha kadar doya doya siyaset magazin dedikodu falan akar gider.

Herkese hayırlı sohbetler.
Ya beni yanlış anlamayın ama bir şey soracam
Mynet hala devam ediyor mu ?

Kamhi Leonard

PiSaGoR
kahkahayav hala aynı şekilde devam ediyormuş ya
Birden o yılları hatırladım kahkaha
Radyosuda varmış kahkaha