gurbetciadam arkadasimiz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu arkadasimiz ne yasadiysa nasil bir istismara maruz kaldiysa artik....kucukken insaata topunumu kacirdi nedir..antisosyal bir halde konu acip tanimadigi kisileri rencide ettiginin farkinda deil...bu hayat yagli kaya ballikaya sutlukaya estergon kalesi hikayeleri ile gecmez.surekli eskiyaisi kovalayip kayisi kopardiysa bizim sucumuz deil....tum konu yorum ve fikirleri bu yonde olan birinin bizi hayalcilikle suclamasi kabul edilemez.kendisine biran once akilsagligi diliyoruz..resimli ispatli bir konu acipta kendini ifade etmesi gerekir..zerzenisine istinaden bu cevabi haketmistir........ Kolpaçino - Sen Ne Konuşuyosun Lan Değişik - YouTube

Son düzenleme:

codex

Aktif Üye
Ne deyim ki simdi, hz Ali nin bir sozu var; sir senin esirindir, onu cikardin mi sen onun esiri olursun.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kılıç kalkan kuşanılmış. Nedir mevzu:))

deli firat

DOĞACI
Booşş sala gitsin yok öyle beleş köfte hele üslubu bozuk sadece konuşmak için konuşan yazana cevap bile yok

kabakburgiba

Operatör
konuyu bile bile kapatmadım ki bakalım ne söyleyecek.ağzındaki bakla neymiş.neyse.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
konuyu bile bile kapatmadım ki bakalım ne söyleyecek.ağzındaki bakla neymiş.neyse.
ustam canin saolsun kapat..kapatta yanlis algi uyandiyomus gibi lanse edildik kimseye umut tacirligi yapmadik kimseye sahte obje harita yitelemetik insanca yardim yorum istiyenlere fikir sunduk..bedeli bu olmamaliydi.bu arkadas gibi dusunen varsa sadece kayalik resimlerine bakalim...haksizsam soyle ustam