• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Hac el ve ayak resimleri var ne anlama geliyor

Uzaylı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hac el ayak fiğür yardım

Ekli dosyalar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
El nerede ? Daire nin içinde mi ?

Uzaylı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynı kayada yetişkin eli yetişkin ayağı çocuk eli çocuk ayağı ve hac işareti var... yuvarlak oyma etrafı halka başka bi bölgede ikisi arasında mesafe var.. diyer yazı ve yanyana olan halkalar ve üçkenlerde zirvede . Yardım edermisiniz ustalar

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş burda mahsenin var girişi bulmak öyle kolay değil...!
Tehlikesi yüksek
Yilnda var
Çok karmaşık ama (omega) noktasindasin

Uzaylı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hangi resim veya işaret için yaptınız bu yorumu resimler yukarda belirttiğim gibi aynı bölgede ama aralarında mesafe var hangi resimden uzak durmam gerektiğini söylermişsiniz

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Aynı kayada yetişkin eli yetişkin ayağı çocuk eli çocuk ayağı ve hac işareti var... yuvarlak oyma etrafı halka başka bi bölgede ikisi arasında mesafe var.. diyer yazı ve yanyana olan halkalar ve üçkenlerde zirvede . Yardım edermisiniz ustalar
Ustam , Bu şekilde yanlış yönlendirme olur , çocuk eli ayağı nerede , resimde dikili taş var insan motifi verilmiş o nerede , karmaşık olmuş. Ayrı ayrı bölgeler ise ayırın ve var olduğunu söylediğiniz işaretleri yakın ve uzak olarak fotoğraflarını paylaşın. Güzel işaretler istişare edelim hep beraber inşallah faydamız dokunur.

Uzaylı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yeniyim kusura bakmayın aynı bu sayfaya yüklemeyi nasıl yapabilirim. Yada yeni bi sayfadamı ayrı yükleyeyim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu sayfaya ekleme yap kardesim butun resimler bi arada olsunki herseyi gorup yorumlayabilelim.simdi benim dikkatimi hac cekti ters hac..o donemde seytana tapan yada afaroz edilenler icin yapilirdi bunlar.isaretlerin cok guzel bi ören alanindada olabilirsin bi mezarlik alandada.bunun cozumu icin ordaki yazilarin tercumesi lazim bunlar cozulurse net sonuca ulasilir..aklimda bazi seyler var ama oncelik yazi olayi bi cevrilsin ondan sonra bi bakalim