• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

haç işareti

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.a işaret resimlerini gördük çevre resimleri nerede? Çevresini de uzak yakın görseydik iyiydi. Bulunduğu nokta toprak yapısı konumu vs. Bu haliyle bir kroki sadece. Hayırlı forumlar

erbay

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birbirine geçişli odalarin olduğu bir bölgedesiniz kapaği tuzakli ama diğer yerlerde derin kolay gelsin

Tb880

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar etrafı orman basmış halde işaret tesadüfen bulundu ama işaretin olduğu yer çimenlik alan 100 metre kare vss geri hr tarafı orman sarmış

peki bu yapı kime ait hangi dönem odalar da ne olabilir

timur964

konularim
Süper Moderatör
odada lahitler seni bekliyormuş.. hayırlısı dikkali gözlem bol foto:174:

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Oralarda bir kuyu oması lazım. kuyudan tünelle odaya geçiş olacak. Geniş bir alanda arama yapın, yakın olmayabilir.

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çubukla boşluk tespiti yapın ağzı kapalı mağarayı bulun mağara içinde 2 adet mezarınız var mezarlara giriş mağara duvarlarından olur mağarayı bulursanız duvarlara bakın etrafı iyi inceleyin başka işaret bulursanız size u şeklinde bir yönlendirme yaparak mağaraya götürür bölge hakkında bilgi verirseniz daha detaylı bilgi alırsınız

Tb880

Member
Kayıtlı Kullanıcı
çubukla boşluk tespiti yapın ağzı kapalı mağarayı bulun mağara içinde 2 adet mezarınız var mezarlara giriş mağara duvarlarından olur mağarayı bulursanız duvarlara bakın etrafı iyi inceleyin başka işaret bulursanız size u şeklinde bir yönlendirme yaparak mağaraya götürür bölge hakkında bilgi verirseniz daha detaylı bilgi alırsınız
Bölgeyi tamamen orman basmış halde

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum orada olan sensin senin aradığın kapalı bir alan arama alanını biraz genişlet incele işaretin boş değil biraz emek dostum çubuktan anlıyorsan kendin bak anlamıyorsan iyi bir çubukcu götür emin olun boş dönmüceksiniz

Tb880

Member
Kayıtlı Kullanıcı
dostum orada olan sensin senin aradığın kapalı bir alan arama alanını biraz genişlet incele işaretin boş değil biraz emek dostum çubuktan anlıyorsan kendin bak anlamıyorsan iyi bir çubukcu götür emin olun boş dönmüceksiniz
Bu hafta içi bir gezi yapacam merak ettiğim mezarın yanında yakınında nelerle karşılaşabilirim yani bir mezar imaresi varmıdır çubukla gezdim ama işarete yakın gezdim kayda değer de boşluğa rastlamadım. Gladyometer var bende onunla ölçüm yapacam ama alan büyük