Hac isaretleri ve yazi

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20161006-WA0000.jpg bunu dağda buldum çobanlık yaparken bu nedir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Cobanin birisi bos vaktinde yapmis.
Fason bir isaret.
Orijinal olsaydi,
Mezarlar
Kilise
Kiliseye yakin alan
İsareti diyebilirdik.

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tabi kide mezarlık ve şehir bile var ama öyle bir yerdeki el değmemiş canlı ulaşıp görmenizi tasfiye ederim ama ulaşmak çok güç siz sadece yardımcı olun bana söyleyin var mı mal yokmu??

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
isaretin orjinalligi hakkinda yorum yapamam ama kilise papazi ve 4 yardimcisi gibi duruyor. egerki isaretin gercekse cobanliktan kurtarir seni :beguiled:

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
bu taşın büyüklüğünüde 1 görseydik ... varmı uzak fotosu ... yükleyebilirsen iyi olur

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok fotoğraf çekmedim gerçek olmasa da buraya niye atalım onu anlamadım?

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=17227]Agit04[/MENTION] konunuzu bu baslik altindan takip edebilirsiniz. Kolay gelsin

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yanında bir işaret daha vat onu da paylaştım belki gördünüz siz olabiliyorsanız yardımcı olun bunu kimse görmemiş ve el değmemiş bir yerde şehir var mezarlıkta var ama çok zor bir yerde lütfen bir şey varsa sadece söyleyin dalga geçer gibi konuşmayın er yardımcı olursanız bizde anlatırız tabi

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Patika yol buranin nekadar mesafesi den geciyor kardesim. Ayrica cevrede yigm taslar varmi. Buranin onu duzlukmu biraz bilgilendirebilirmisiniz. Selametle

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=2626]Agit[/MENTION] güzel kardeşim benim burada kimse kimseyle dalga geçmez .... sadece açılan konulara yorum yaparlar ... alınganlık göstermeden ustalar nasılki resimlerini inceleyip yorum yapıyorsa sende onların yorumları ve soruları doğrultusunda cevap vermeye özen göster .....burada ki hiç kimse .. işte şurada şu var git kazma kürek dal demez ....konu açan kişinin fazla yorulmadan

uğraşmadan hatta boşuna kas yapmadan hedefine ulaşmasını sağlamaya çalışır ...bizler özenle titiz likle şekilleri işaretleri inceliyoruz ondan sonra yorum yapıyoruz ....

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Yanında bir işaret daha vat onu da paylaştım belki gördünüz siz olabiliyorsanız yardımcı olun bunu kimse görmemiş ve el değmemiş bir yerde şehir var mezarlıkta var ama çok zor bir yerde lütfen bir şey varsa sadece söyleyin dalga geçer gibi konuşmayın er yardımcı olursanız bizde anlatırız tabi
[MENTION=17227]Agit04[/MENTION] dalga geçer gibi bir konuşma halen gerçekleşmedi ama sen böyle gidersen galiba olacak . Bizim dalga ekibi hazırda bekliyor ..Mal var mı , mal var mı , mal var mı ? Var mı desek Yok mu desek ..
Gerçek olmasa buraya niye atıyım demişsin , sen mi yaptın bu işareti yada o bölgenin kralı senmisin ? İşaretin gerçekliği ayrı bir konu , lütfen sakin olun az .

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Patika yoldan 1.500 km. Gidiyorsun dağın içinde patika yol ikiye ayrılır ayrılmaz işaret çıkıyor karşına biri şehre gidiyor biride mezarlığa yani tarihi şehre ve tarihi mezarlığa pek belli olmuyor ama şehir ve mezarlık var

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
senden ricam resimlerini çoğalt çevre fotolarınıda çek ....şüpelendiğin başka işaretlerde varsa .. yığma taş veya taşlar .. vs vs ne varsa fotolandır .... daha çok ve bilgi verici yorumlar gelir...

Gömü avcısı

Engellendi
Eski kilise ibadet yeri vs. Olabilir tabi işaret gerçekse şapkayı göğe at 😁

Agit04

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim inşallah senin dediğin gerçektir benim gösterdiğim şey çok gerçek ve el değmemiş zaten ulaşmak ta öyle kolay değil emin olun