hamile kadın

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selam Arkadaşlar: Bu resim çimenika yaylasında ve türbe tepenin alttarafındaki derede ve doğu tarafı da yörük yaylasıdır.

Ekli dosyalar

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Suyun içinde görünen açılmış girişmi yoksa yansımadan dolayımı öyle görünüyor. Etrafını ve kendini yakın uzak resimle bakalım neler var.

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Suyun içinde görünen açılmış girişmi yoksa yansımadan dolayımı öyle görünüyor. Etrafını ve kendini yakın uzak resimle bakalım neler var.[/QUOTE

Selam ustam:Suyun iç çok derin bir havuzmuş şimdi bu vaziyette kalmış Maalesef selsuları ve isanarı taş atasıyla durmadan degişiklige gruyor.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Suyun içinde görünen açılmış girişmi yoksa yansımadan dolayımı öyle görünüyor. Etrafını ve kendini yakın uzak resimle bakalım neler var.[/QUOTE

Selam ustam:Suyun iç çok derin bir havuzmuş şimdi bu vaziyette kalmış Maalesef selsuları ve isanarı taş atasıyla durmadan degişiklige gruyor.
Kardeşim kesinlikle boş olmadığını düşünüyorum. Resimleri çoğaltman lazım tek resimle bu kadar yorum bile kafidir.

sss.jpg

timur964

konularim
Süper Moderatör
su boşalınca resimleyinduvar kaya yapısı devam ediyorsahaçdaki kesik kadar aşşağıya inilmeliresmin çekildiği yeri depiştirincepheden olsun

timur964

konularim
Süper Moderatör
fotograflı bölume taşıdım konuyu bilginize:D

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
fotograflı bölume taşıdım konuyu bilginize:D

1-selam ustam Resmi konuya taşımışsınız teşekkür ederim
2-Dadaş kardeş haç diye çizdiğin yerin içinde kucağında karaca yavrusu olan kız tanrıça var PAİNT kullana bilen çokgüzelçizebilir.SAYGILAR

timur964

konularim
Süper Moderatör
1-selam ustam Resmi konuya taşımışsınız teşekkür ederim
2-Dadaş kardeş haç diye çizdiğin yerin içinde kucağında karaca yavrusu olan kız tanrıça var PAİNT kullana bilen göremedim görsem çizerdim şöyle bi tarif etsen belki görunurçokgüzelçizebilir.SAYGILAR

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Buresim Hamile kadın dediğim resimle çok yakın 30 metre gibi mesafede ve bu kadı tarafına bakar vaziyettedir .Bu resimlerdeki görüntüler çk önemlidir tabiiki özmk veiyi değerlendirmek gerekli.Bu resimleri ben çözerim dyen aradaşlar ben herzaman hazırım .SYGILAR

Ekli dosyalar

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buresim Hamile kadın dediğim resimle çok yakın 30 metre gibi mesafede ve bu kadı tarafına bakar vaziyettedir .Bu resimlerdeki görüntüler çk önemlidir tabiiki özmk veiyi değerlendirmek gerekli.Bu resimleri ben çözerim dyen aradaşlar ben herzaman hazırım .SYGILAR
Bu kayanın içindeki odayı aç sonra odanın duvarlarındaki kapalı küçük delhizleri bul. Odanın tam ortasındaki mezarıda açarsan istediğin ülkede yaşarsın. Ama bunları yaparken sağlam bir hoca ve Allahtan başka korkusu olmayan sağlam dostlar bul kendine.

Bu arada bu resimde bir deve ve devenin sırtında bir yılan var. Yani malı büyük, Koruyucu ve tuzakları sağlardır.

Son düzenleme:

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kayanın içindeki odayı aç sonra odanın duvarlarındaki kapalı küçük delhizleri bul. Odanın tam ortasındaki mezarıda açarsan istediğin ülkede yaşarsın. Ama bunları yaparken sağlam bir hoca ve Allahtan başka korkusu olmayan sağlam dostlar bul kendine.

Bu arada bu resimde bir deve ve devenin sırtında bir yılan var. Yani malı büyük, Koruyucu ve tuzakları sağlardır.
Selam Arkadaşlar: Bu resmin 200 metreileri yörük yaylası , Burası türbetepeni etegi ,Ambar kayanın 45 dakka esafesi ,kurt kalenin yakını ,Gelin kayanıyarım yarım saat yakını,..............................................................,Diyer bir ricamda acaba hamile kadın şelaledemi olacak bunu iyi anlamak gerekiyor,Eger öyleyse hamile kadın bu. Yoksa bir eşkiya böyle resimler yapamaz bu resimler HİTİT lere ait resimler, Eşkıya belgelerini defalarca okudum hepside sanki bu işaretleri kendisiler yapmış gibi yazmışlar.Oysa değil.Bu işaretleri kullanmışlar.BİR HAMİLE KADIN YAPDIK KUCAGIN COCUGU KOYDUK,VEYA YANINA ÇOCUK YAPDIK yazıyor.Asıl olayları bizler burada şaşırıyoruz ,Ve yanımızdaki işreti bilemiyoruz çünki yazılan gibi değil..... yapalım..........Ben bütün belgelerinizdeki işaretleri tüm olarak gösteremesem dahi yüzde 85 veya 90 ının gösterrim.Bu konuda çok çalışdım. Hemen şuan gitsem yarın size direkimagra,Kuş kayası magrası sivri mezar sazlıgöl vedahda fazlasının resmini ekip bu siteyeyabilirim
ama diyorum ki bunlarla yetinelim.SAYGILAR

Moderatör tarafında düzenlendi:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@balkaya34 mesajında düzenleme yaptım. Sebebi forum kurallarına aykırı olması. Sen yardımı konu içerisende iste, tüm ustalar elinden geleni yapar. Selametle.

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam Arkadaşlar: Bu resmin 200 metreileri yörük yaylası , Burası türbetepeni etegi ,Ambar kayanın 45 dakka esafesi ,kurt kalenin yakını ,Gelin kayanıyarım yarım saat yakını,..............................................................,Diyer bir ricamda acaba hamile kadın şelaledemi olacak bunu iyi anlamak gerekiyor,Eger öyleyse hamile kadın bu. Yoksa bir eşkiya böyle resimler yapamaz bu resimler HİTİT lere ait resimler, Eşkıya belgelerini defalarca okudum hepside sanki bu işaretleri kendisiler yapmış gibi yazmışlar.Oysa değil.Bu işaretleri kullanmışlar.BİR HAMİLE KADIN YAPDIK KUCAGIN COCUGU KOYDUK,VEYA YANINA ÇOCUK YAPDIK yazıyor.Asıl olayları bizler burada şaşırıyoruz ,Ve yanımızdaki işreti bilemiyoruz çünki yazılan gibi değil..... yapalım..........Ben bütün belgelerinizdeki işaretleri tüm olarak gösteremesem dahi yüzde 85 veya 90 ının gösterrim.Bu konuda çok çalışdım. Hemen şuan gitsem yarın size direkimagra,Kuş kayası magrası sivri mezar sazlıgöl vedahda fazlasının resmini ekip bu siteyeyabilirim
ama diyorum ki bunlarla yetinelim.SAYGILAR
Kardeşim malesef eşkıya işaretleriyle uğraşmadım e yazıtlarıda okumadım. Fakat senin göstermiş olduğun resimdeki kayalığın nerdeyse benzeri benim memleketimde açılmış olarak mevcut. Bu yüzden sana yaptığım yönlendirme bire bir tecrübe ile sabittir. Aşağıdaki konuyu incelersen benzerliği anlarsın.

https://definesohbeti.com/fotografli-define-isaretlerinize-yorumlar/31294-video-bol-gorsel-ve-ornek-biryer.html

balkaya34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Iyi akşamlar ozel den size yazmaya çalıştım lakin yazamıyorum
Bu msj gördükten sonra kaldirirsaniz sevinirim konu dahilmasin
Selam ustam:Bende yazamıyorumda acaba benmi yazamıyorum diyordum demekki yazamayan arkadaşlarda var ,SAYFAyapısındanm yksa başka birsorunu var bilmiyorum