Hangi döneme ait ?

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam biraz temizledim umarım yeterli olmuştur. Biara bakarsanız sevinirim.Dediginiz gibi at olan yüzleri.Ekli dosyayı görüntüle 272595Ekli dosyayı görüntüle 272596Ekli dosyayı görüntüle 272597
Yeterli değil ama sikke %100 roma dönemi net cevap veremem bu şekilde sikke id hakkında.Ama görselin Dupondius olduğunu düşünüyorum..Ben size 3 isim yazacağım

Dupondius
Sestertius
Trajan

bu 3 ismi google görsellerde arama yapın elinizdeki sikkeyi karşılaştırın en net o şekilde id öğrenebilirsiniz.Google üzerinde arama yaparken size yazdığım 3 ismin sonuna with horse yazın arama yapın.Örnek sertertius with horse coin.​

Xir71

Member

Yeterli değil ama sikke %100 roma dönemi net cevap veremem bu şekilde sikke id hakkında.Ama görselin Dupondius olduğunu düşünüyorum..Ben size 3 isim yazacağım

Dupondius
Sestertius
Trajan

bu 3 ismi google görsellerde arama yapın elinizdeki sikkeyi karşılaştırın en net o şekilde id öğrenebilirsiniz.Google üzerinde arama yaparken size yazdığım 3 ismin sonuna with horse yazın arama yapın.Örnek sertertius with horse coin.​
Emeğine sağlık ustam yorduk seni.Fikir olurmu bilmem ama magnesia civarında çıkıyor bunlar.