Hangi Mezarın İçindekiler Daha Değerlidir.

Mhmtylmz

Aktif Üye
Slm arkadaşlar
1. resimdeki sandık mezarımız kremasyon yapılmış çubukla baktığımda kül, altin, gümüş ve ceset bir küpün içinde yada hepsi bir yerde sağ üst köşede göz yaşı şişesi ise ortada bazılarında bakir birseyde bulunan bir mezar var .

2. resimdeki sandık mezarımız normal mezar çubukla baktığımda beyaz çuvalın olduğu yerde küpün içinde altin gösteriyor çuvalın altında ise göz yaşı şişesi gösteriyor ikiside 90 cm toprak altinda 10 cm kapak kalınlığı ve 60 cm boşluk içinde aynı bölgede kremasyon yapılmış olan ovanin en yüksek tepesinin arka kısmına bakıyor dağlara yani, diğeri ise ayni tepenin eteğindeki kucuk tepenin başlangıcında sizce hangisinin içindekiler daha değerlidir.Ekli dosyayı görüntüle 277285

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Slm arkadaşlar
1. resimdeki sandık mezarımız kremasyon yapılmış çubukla baktığımda kül, altin, gümüş ve ceset bir küpün içinde yada hepsi bir yerde sağ üst köşede göz yaşı şişesi ise ortada bazılarında bakir birseyde bulunan bir mezar var .

2. resimdeki sandık mezarımız normal mezar çubukla baktığımda beyaz çuvalın olduğu yerde küpün içinde altin gösteriyor çuvalın altında ise göz yaşı şişesi gösteriyor ikiside 90 cm toprak altinda 10 cm kapak kalınlığı ve 60 cm boşluk içinde aynı bölgede kremasyon yapılmış olan ovanin en yüksek tepesinin arka kısmına bakıyor dağlara yani, diğeri ise ayni tepenin eteğindeki kucuk tepenin başlangıcında sizce hangisinin içindekiler daha değerlidir.Ekli dosyayı görüntüle 277285
Bukadar eminsen Soracagina 90 cm acsana baksana be arkadasim.hatta ikisinide aç.bakalim be cikacak.
@Trakyalı81 ne dersin ustam arkadaş iyi cubukcuya benziyor..bir fikrin varmi

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
bu kadar detayı gördüysen merak edersin herhalde içindekileri:)

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Elinizdeki çubuktan az biraz bende anlarım.
Siz biraz meydanı boş buldunuz kaptırdınız kendinizi gidiyorsunuz.
Bu kadar ahkam kesmek pek hayra alamet değil.

Su da yürür gibi tespit yaparım iddianız varsa açıp göstereceksiniz. Görsel şölen yapacaksınız.
Lafla peynir gemisi yürütmeyiniz.
Aynı söylemlere devam ederseniz ya salllamayı çok seven bir kişiliğiniz ya da oltaya balık arayan art niyetli biri olduğunuzu düşüneceğim.

Mhmtylmz

Aktif Üye
Çok asildin ölünün parasına göz dikmezdin. Mezar açan insan düşkündü edepsizdi ne oldu hayırdır ?
ben yine sözümün arkasindayim merak ettim sadece çok laf ettim biraz da görsel show yapmak lazım dimi ama sonra inandiriciligimiz kalmaz kalmamista zaten bir tanesini açıp görsel bakalim havalar açsın zamanı geldi artik ?

Revenge666

Member
ben yine sözümün arkasindayim merak ettim sadece çok laf ettim biraz da görsel show yapmak lazım dimi ama sonra inandiriciligimiz kalmaz kalmamista zaten bir tanesini açıp görsel bakalim havalar açsın zamanı geldi artik ?
Burda kendi kendine reklam yapmayacaksin o zaman vay ben soyguncu degilim vay ben ölünün parasina göz dikmem efendim ben öyle edepsizlik etmem. Toprağın üstüne cali çırpı koyup burda şu var şurda bu var diye sacma sapan yorumlarsa bulunursan inandiriciligin kalmaz tabi

Mhmtylmz

Aktif Üye
Eski konudaki foton uzerinden yurumussun yorma kendini bisey yok orda olsaydi biz soylerdik.kremasyom mremasyon hangi mezar degerlidir falan filan fesmekan olmiyii boyle cigerim.
Yoksa somut arge yapacagin yer mevkini soyle adres verelim
evet abi eski foto her seferinde farklı foto atıp farklı mi soru sorayim o zaman fesmekan olur, ama bu sefer size içinide açıp göstereyim. sana mevki söylesen bilirmisin

Mhmtylmz

Aktif Üye
Burda kendi kendine reklam yapmayacaksin o zaman vay ben soyguncu degilim vay ben ölünün parasina göz dikmem efendim ben öyle edepsizlik etmem. Toprağın üstüne cali çırpı koyup burda şu var şurda bu var diye sacma sapan yorumlarsa bulunursan inandiriciligin kalmaz tabi
evet haklisin abi o zaman görsel şart oldu değerli abilerimle paylaşmak.