Hangisini tavsiye edersiniz ustalarım

Beyaz Kaplan

Member
Ustalarım Merhaba,

Aşağıda listelediğim dedektörler konusunda bana hangisini tavsiye edersiniz bütçem bu kadar olduğu için bu aralığa baktım. Belirlediğim birkaç model var. Bana bir sıralama yapar mısınız? Mümkünse nedenleri ile beraber :) @Hostia ustamada özelden yazmıştım ama o bayağıdır siteye girmiyormuş öyle görünüyor. Burayı görüpte yazarsa ayrıca memnun olurum. Teşekkürler ustalarım şimdiden

1- Fisher Gold Bug Pro
2- Garrett Ace 200i
3- Garrett Ace 300i
4- Garrett Ace 400i

gülbahçeli

Editör
Garrett Ace 400i tavsiye ederim tercüben nedir bilmiyorum özellikle yeni başlayanlar için çok kolay bir cihaz ses ayrımları açısından tercübeli olanlar içinde cok güzel bir cihazzdır yuro ace 350 de güzeldir 400i bir üstü alabilirsen onu al

Apollon01

Moderatör
Moderatör
garret 2500 güzel bir cihaz, maddiyat yetiyorsa onu al, temiz 2.el de olur, bilmiyorum bu garret 200, 300, 400 lerden farkı nedir, ama büyük başlıkla çok iyi derinlik veriyor

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
Ustalarım Merhaba,

Aşağıda listelediğim dedektörler konusunda bana hangisini tavsiye edersiniz bütçem bu kadar olduğu için bu aralığa baktım. Belirlediğim birkaç model var. Bana bir sıralama yapar mısınız? Mümkünse nedenleri ile beraber :) @Hostia ustamada özelden yazmıştım ama o bayağıdır siteye girmiyormuş öyle görünüyor. Burayı görüpte yazarsa ayrıca memnun olurum. Teşekkürler ustalarım şimdiden

1- Fisher Gold Bug Pro
2- Garrett Ace 200i
3- Garrett Ace 300i
4- Garrett Ace 400i
uero ace kulanıyorum yani garrett 350 çok memnunum tavsiye ederim

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@The Thing ve @Apollon01 ustam eyvallah. Peki garrett 2500 kullanımı zor mudur?
O cihaz bende var. Çok derine indiğini söyleyemem. Vlf + pulse şeklinde çalışıyor. Ayrım modunda standart i400 gibi fark yok. Sallayıp duruyorsun başlığı.
All metal modunda sadece başlığı yavaş yavaş gezdiriyorsun. Objenin metal cinsine ve büyüklüğüne göre derinlik vlf arama moduna göre daha derine iniyor.
Kartal başlıkta almıştım. O 1 m leri görebiliyor.
Kullanım olarak 2500 de çocuk oyuncağı. Akilli telefon kullanabilen herkes kullanır.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Yiğidi öldür hakkını ver ama :)
2500 iki başlıkla gelir. Büyük başlıkla vlf modunda 50 cm lere kadar avlayabilirsin.(Çok minicik degilse) Ki bu bir tık öne çıkarır diğerlerinden. Azıcık büyükse 50+ zorlarsın..
All Metalde aynı malzemeye +10-20 cm daha ekleyebilirsin.
Yine All metal de büyük başlıkla avuç ici kadar bir şeyi 1 m lere zorlarsın. (Şartlara bağlı)

Kartal başlıkla 100 gr takı/mücevherati 110 cm den algılamıştım.
40-50 cm çaplı objeyi ne kadar derinden alır diye geyikimsi (Benim için) esprilere girmedim.
Bunlarda küçük notlar olsun..