Haritada yazılmış farklı bir dil

Kartal1453

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar elime bir harita geçti harita üzerinde hangi dilde yazılmış tam olarak bilmiyorum burda ne yazdığını çıkarabilecek varmı şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Bendeki alfabeler arasında bir tane harf bile yok benzerlik gösteren sahte olma ihtimali yüksek.

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Türkçe olarak yazılan "Kral Neronun kalesi" ne alaka, onu çözemedim.

Kartal1453

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Harita üzerinde 3 -4 dil var harita gerçek harita üzerinde belirtilen her mevkide verilen işaretler arazide var

APOLLONUS

Super Moderator
Süper Moderatör
Eski tarihli olduğunu düşünürsek ve o tarihte üç dört dil bilecek kadar kadar kültürlü birinin yazısının bu kadar kötü olması düşündürücü

Maden-Mineral

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23259]Kartal1453[/MENTION]

Azizim, bu sayfa yada Yaprak neyse artik, günümüze ait olan bir cizim!
Sen bunun Orjinalini yükle.
Hani Görüntüler kötüde olsa, pek ayirt edilemesede sen bunu buraya yükle....

Benim Görmek istedigim, sen bu isaretleri sagdan soldan görüp bir Harita sekli yapip, bizden bilgimi almak istiyorsun yoksa gercekten elinde harita varmi bilelim kardesim....

Güzel Harita ilgimizi cekti, yardimci oluruz insaALLAH!

Kartal1453

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Maden-Mineral
Elimde harita var bu haritada isimler var hangi mal kimin diye yazılmış ama buradaki Türkçe yazılar sonradan fotokopi üzerine yazılmış tespit edilen mekanlar bu yazı tılsım mı yada başka dilmi çözemedik

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Bu yazı arapça Süryanice karışımı bunu herkes okuyamaz hele sen orjnalini azıçık göster bakayım orjinalmı yoksa değilmi

Maden-Mineral

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23259]Kartal1453[/MENTION]

Arkasasim, dedigim gibi, Orijinal Haritanin bir kismini yükle bizde yardimci olalim insaALLAH!

isaretlere gelince ( EVET) %90 olan isaretlerin ne anlami geldigini BiLiYORUM!

Bunlar senin öyle arayip tarayacagin isaretler degil!!!
Bilenlerimiz Parmak kadar ancak vardir!

isaretler dogru ve bu tür isaretler gercekten Mevcut!
Sira simdi sende.....

Kartal1453

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tabiki gerçek olmayabilir ama haritadaki işaretlerde yaklaşık 12-15 malın olduğu söylenen yerlere bakıldığında haritadaki işaretler sahada görülünce insanın inanmaktan başka çaresi kalmıyor 1 yer değil 10 yer değil heryerde harita ile uyumlu sizde görseniz inanırdınız

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
@Maden-Mineral
Elimde harita var bu haritada isimler var hangi mal kimin diye yazılmış ama buradaki Türkçe yazılar sonradan fotokopi üzerine yazılmış tespit edilen mekanlar bu yazı tılsım mı yada başka dilmi çözemedik
Yau kardeşim herşeyi çözdüğünü söylüyorsun tılsımmı diye soru soruyorsun. Tılsımın şifresi olsa dahi bunu ne sen nede başkası çözemez. Sadece yazan kişi ile tılsım başında bekleyen bekçi çözer. Yada bu tılsım yapıldığı esnada yapılan pusulaya sahip olan kişi çözer. Baktın olmuyor ilim sahibi bir hoca götürürsün sen yeri göster oda tılsım bekçisini çözsün herkes yoluna baksın. Burada boşuna zaman kaybetmene gerek yoktur diye düşünüyorum.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Yau kardeşim herşeyi çözdüğünü söylüyorsun tılsımmı diye soru soruyorsun. Tılsımın şifresi olsa dahi bunu ne sen nede başkası çözemez. Sadece yazan kişi ile tılsım başında bekleyen bekçi çözer. Yada bu tılsım yapıldığı esnada yapılan pusulaya sahip olan kişi çözer. Baktın olmuyor ilim sahibi bir hoca götürürsün sen yeri göster oda tılsım bekçisini çözsün herkes yoluna baksın. Burada boşuna zaman kaybetmene gerek yoktur diye düşünüyorum.
Yaaaanii.....daha ne dallanip budaklaniyi anlamadimki herseyi biliisen get ac ye ....bu ustteki yorum geregini soylemis .okuldefieri kagidi ucunu gosteripte neyin gizemini yaratiyonuz burdaa..