havalandrma ola bilirmi?

amirali

Yeni Üye
Bu yüz fiğürüyla ilgili bi zamanda konü açmşdm ama net bi jevab alamadm

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Oyuğa sıkıştırılmış kayayı çıkarıp arkasına bakın devam ediyormu? daha önce elden geçmiş biryer. kayalığı farklı açılardan fotoğraflayın. birşeyler çıkacağını düşünüyorum.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
amirali tam diyecektim bu yüz tanıdık diye sen yazmışın zaten.yüzün ordaki oyuk kapaklı zaten yani açılmış biryer gibi duruyor arkadaşım.içerde bi kontrol yap iatersen..

Yüz doğal oluşumda havalandırma dediğine kaç metre derin baktınmı yılan kamerayla iş görür

amirali

Yeni Üye
23
Rep Derecesi: ** amirali tam diyecektim bu yüz tanıdık diye sen yazmışın zaten.yüzün ordaki oyuk kapaklı zaten yani açılmış biryer gibi duruyor arkadaşım.içerde bi kontrol yap iatersen..

Hocam hangi oyük kapagi soylüyorsünüz? Bıde havaladrmaya benzeyen yerın derinligı 1mt kadar var gerisi tütülmüş

amirali

Yeni Üye
23
Rep Derecesi: ** amirali tam diyecektim bu yüz tanıdık diye sen yazmışın zaten.yüzün ordaki oyuk kapaklı zaten yani açılmış biryer gibi duruyor arkadaşım.içerde bi kontrol yap iatersen..

Hocam hangi oyük kapagi soylüyorsünüz? Bıde havaladrmaya benzeyen yerın derinligı 1mt kadar var gerisi tütülmüş

R00T

Profesyonel
Co Admin
tütülmüş nedir .?

Storm

Editör
Orada yüz yok ustam. İnsan silüeti belli değil kaya kendiliğinden öyle. İnsan eli değmemiş yandaki oyuk ya açılmış ya da orada birşetler olduğuna dair işaret ediyor