Hayırlı akşamlar.

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleykum hayırlı işler :)

değerli ustalarım ben cok göz gezdirdim resim 1 deki kapı gibi yer gözüme çarptı

resim 2 de hicbirsey göremedim sizin belki gözünüze carpar diye koydum yan yana resim 1 deki yerle burası

resim 3 hac a benzettim belki yanılıyorum resim 1 deki işaretledigim kayalıgın orada en alt kısmında

resim 4 yarıklar bir anlama gelmiyor sanırım belki geliyor diye fotografladım

resim 5 kayalıkların yaklasık 60 m aşşağısında oturak taşı var yani resimden güneş yüzünden belli olmamıs ama oturdugumda rahat bir tekli koltuk gibi kolları yok.

resim 6 koltuk taşının 1 mt önündeki taş ben yoncaya benzettim de yosun gibide duruyor temizlemye calıstım suyla temizlenmedi bıcakla kazımakta istemedim bozmamak icin

eğer yardımcı olabilircek bana başka fikirler verebilicek ustalarım varsa rica ediyorum bi yorum yapsın :)

Ekli dosyalar

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
umarım anlatabililmişimdir

eskidende üyeliğim vardı 4 sene once bu forumda kaybetmisim üyeliğimi :)
menderes abi vardı

APOLLONUS

Super Moderator
Süper Moderatör
Sondan önceki alıç ağacının altındaki kaya daha çok bir yapının parçasına benziyor tamamı görünmesede.

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
Kazmak vb cümleler yasak

harun0606

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burada çalışmak çok zor evet resim 1 işaretli yerde kapı gibi ama çok zor yer

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşaretlediğim yere cıkabilirim arkadan yol var biraz zorlasam cıkabilirim yani ama diğer işaretlenilen yerlere amötörce bosluk tespiti yapmam imkansız sanırım ,

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Hoşgeldin Buralarda çalışılmış yıldız olan yerlere bakmıştırsın bakmadıysan yakın resimleri görmek isteriz bakılması gereken resm 1.jpgresim 2 dzlt.jpg​yerler iyi forumlar

timur964

konularim
Süper Moderatör
resim 2 dzlt.jpg

burayı cepheden resimleyin imkan varsa bir merdiven dayayın

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Çok zor gidip yerinde bakmak lazım çiz çiz bitmez burası her şeye müsait . Ustalar önemli noktaları işaretlemiş benim diyeceğim tek bir şey kalmış çubuk ile kayalığın toprak ile birleştiği noktalarda adım adım boşluk araman. Rast gelsin.

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim ustam işaretlenen yerleri inceleceğim yakından resimlerini cekeceğim.

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha çok bilgilendim göremediğim noktalarda cıktı cok teşekkürler.

antidepresan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170913-WA0009.jpg
Ustam yanlış anlama uzak resimler çoğunlukla yanıltır emare net değilse gerisi benzetmeden ileri gitmez doğru kararı yanına varınca anlarsın resim yüklemeye çalıştım burası kapak ama 1200 km yol gittikten sonra yanına doğal mi doğal çıktı

YürüYadaKoş

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha yakından resimler çekeceğim yükleyeceğim , en kısa zamanda birde bu kayalıklara 200 mt ilerisinde resmini atacağım yer var 3 tane insan yüzüne benzettim ben