Hayirli olsun dediginiz bi yer var mi üstadlar

ziyaretcii

Yeni Üye
Konuyu yeniden actim guncel resimler ile.. sol alta dogru ufak ufak yariklar var konu hakkinda yardimci.olur musunuz ?

antidepresan

Aktif Üye
Ustam zaten sen işareti koymuşsun hayırlı olsun

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Açılmış zaten burası

ziyaretcii

Yeni Üye
Acılma yok bilgimiz dahilinde ondeki yeri diyosan

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama üstad geriden cekmeye calistim arkam agacliga giriyor
Anlıyorum öyle ama illaki bi açıklık vardır ,mesela karsı tepeden bu tepeyi çekmek gibi bu önemli bişey .Bu tür büyük yerleri dibinden milyonlarca resim cekilse bile ,asıl büyük olan resmi toplayamıyoruz .Şimdi çarpı yapılan bölüm ve sol duvar yapı itibari ile içerde birseyler olabilceği ,çarpılı yerin üstü sağı solu sanki o çarpılı blogu çek al burdan der gibicesine .

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ziyaretcii kardeşim resme göre yeriniz açılmış alttaki girişi açmak için örme sıvalı taşları sökmüşler yalnız benim görüşüm girişin etrafı ve üst kısmı işaretler gözükmesin diye sıvayla kapatmaya çalışmışlar bana göre üst tarafta iki adet ruh deliği gibi delik var çarpıyla işaretlediğim yere bakabilirsen boşluk kontrolü yap o kısımlarda sıvalı gibi duruyor kazama ustam sol üstteki koruma güzel duruyor kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 157772

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Buraları yoklayın .
Karabaş meşhur oldu .Benimde var bir yaşında staff hiç yanımdan ayırmam hele böyle arazi gezilerinde sağ kolum olur .Bence defineciler kendi kafalarına göre yavruluktan bu sevimli canlılardan yetistirmesi lazım .Arazide çalışırken gözcü , bekçi görevini laikiyle yerine getirir :) .Ben kendim büyüttüm arazide gece 5 kişilik gözcü koysam ,bunun sağladıgı güveni sağlayamaz .