• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Hazin son

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20170701_171314.jpg
Hazin son ustalarim oglum 7 gunluk izine geldi girelim anne amca vs tokez olucaklar yorgun degilim ben dedi besmeleyi cektik sigindik ALLAHa yaklaşık 5 metre ilerledikki mumkunati yok delik gibi actik flashla resmini cektikki çökmüş girilmesi imkansiz yarin sabah kapaticaz ALLAH demekki bize calis emek ver diyor nasipten öte köy yok hepiniz hakkinizi helal edin hayatimin ilk ve cok yorucu korkunç deneyimi oldu o degil bu bi hastalik gibi yol boyu nekadar taş varsa isaret aradim sanki bulabilicemde:) verdiginede vermediginede hamd olsun esime yada cocuguma bisey olsa bana kainatin hazinesini verseler ne...durmak yok yola devam:)))) ALLAHA EMANETSINIZ yine burda sizlerleyim insallah

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 146976
Hazin son ustalarim oglum 7 gunluk izine geldi girelim anne amca vs tokez olucaklar yorgun degilim ben dedi besmeleyi cektik sigindik ALLAHa yaklaşık 5 metre ilerledikki mumkunati yok delik gibi actik flashla resmini cektikki çökmüş girilmesi imkansiz yarin sabah kapaticaz ALLAH demekki bize calis emek ver diyor nasipten öte köy yok hepiniz hakkinizi helal edin hayatimin ilk ve cok yorucu korkunç deneyimi oldu o degil bu bi hastalik gibi yol boyu nekadar taş varsa isaret aradim sanki bulabilicemde:) verdiginede vermediginede hamd olsun esime yada cocuguma bisey olsa bana kainatin hazinesini verseler ne...durmak yok yola devam:)))) ALLAHA EMANETSINIZ yine burda sizlerleyim insallah

allah hakkınızda hayırlısını versin
bunun hakkında da bir hayır vardır

her zaman, ustalar buradalar,
her daim, yardıma hazırlar bilesiniz

selametle

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah hakkınızda hayırlısını versin
bunun hakkında da bir hayır vardır

her zaman, ustalar buradalar,
her daim, yardıma hazırlar bilesiniz

selametle
Amin Ragıp ustam tum din kardeslerimde bu ise bas koymus niyeti biraz daha rahat geçim olan tum ustalarimin ALLAH gonlune gore versin emekleriniz zay olmasin kazasiz belasiz bolca sevindirip riziklandirsin

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Eyvallah inşallah ALLAH gönlüne göre verir
Kurbanım açıklaman altın değerinde bizler için
Ragıp ustam çok güzel özetlemiş

xakrepx

Engellendi
geçmiş olsun kardeş girseniz belki çıkamıcaktınız allah size bi işaret wermiş girmeyin diye artık başkası uğraşsın orayla yarın bugün yol geçer yada blok apartman yapanlar çıkarır artık saygılar allah yolunuzu açık etsin

Vikvik.

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Disaeidaki taslari sormustunuz.bir uyede sizi korkutmak icin koymuslardir demisti. Bu yuzden çökuk yere bir iki metrelik bir cubuk ile yoklarsaniZ iyi olur, İnsan işi olabilir. Oyle degilse ustalarin yorumlarina gore deredeki golcukten ikinci bir girisiniz var.

alagzhakan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=11453]Kafkaslı[/MENTION] ustam saygılar sayfama bakarmısınız yeni resimlerde koydum görüş ve bilginize dayanarak

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
azminizi kutlarım çok basit br kapak var açmak içimden bile gelmiyor uğraşasım bile yok şimdi sizdeki azmi görünce şaştım helal olsun.. belki benimde o kapağı açmamı istemiyorlardır olamaz mı ?

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin İnşaEllah. Ustalarım gerekenleri yazmışlar. Bizden yana ne varsa helal olsun. Sen de hakkını helal et. Selametle

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin İnşaEllah. Ustalarım gerekenleri yazmışlar. Bizden yana ne varsa helal olsun. Sen de hakkını helal et. Selametle
Toyalp ustam meğer amcası bizden habersin 4 kez girmişte demir kapiyi acamamisya şok oldum ne cesaret adam bizim bahcemizdeki magraya o in gibi yere girip girip çıkmış hemde gizli

kabakburgiba

Super Moderator
Süper Moderatör
Toyalp ustam meğer amcası bizden habersin 4 kez girmişte demir kapiyi acamamisya şok oldum ne cesaret adam bizim bahcemizdeki magraya o in gibi yere girip girip çıkmış hemde gizli
sen yazmasanda biz onun oraya girdiğini ve orada gözü olduğunu anladık kardeşim.ama üzme kendini özeline yazdıklarımı zaten anladın sen.onada nasip olmaz çünkü art niyetli kalbinde fesatlık var.hiç ilgisi olmayan yabancının biri gelir orasını halleder.her şeyin bi yolu yordamı vardır.bu memlekette kılıf çoookkkk.hayırlısı.ama yerinizi iyi takip edin.koruyun.

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen yazmasanda biz onun oraya girdiğini ve orada gözü olduğunu anladık kardeşim.ama üzme kendini özeline yazdıklarımı zaten anladın sen.onada nasip olmaz çünkü art niyetli kalbinde fesatlık var.hiç ilgisi olmayan yabancının biri gelir orasını halleder.her şeyin bi yolu yordamı vardır.bu memlekette kılıf çoookkkk.hayırlısı.ama yerinizi iyi takip edin.koruyun.
Allah ol der ve olur ustam ac gozluluk ve hainlikten Allaha siginiriz

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sen giresun da ve orda yaşıyon o zaman