HD yazidi hocam bir arada bileniniz varmi

murat23232

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dere kenarinda bi tasta bunuluyor arkadaslar yeni mi yoksa isaretmi bilemedim ben karsisinda da tuhaf bi kaya var onuda yuklecem arkadaslar yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

Ekli dosyalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Tam goremiyorum detaylari.
HD nin bildigim 2 cevabi var.

Hatice Hanim ve Davut Bey nisanliyken buraya gelmisler. Bir hatira birakmislar.

Veya

Kuyudan (H) Kapali bir mekana (D) gecilen bir yerden
bahsediyor.

Resimlerin pikseli cok dusuk.
Cevre resimleri yok. Anlamak guc.

Kolaya Gelsin.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
İşaretler çok güzel sağlam hepsi.Biraz bilgi lazım , daha detay olması lazım bu şekilde böylesine güzel ustaca yapılmış yer en azından ustaca fotolanorsa burdan birlikte kafa patlatiriz.Yer şifreli..

Pscyhe

Engellendi
işaret yeni değil. mezar olma ihtimali çok fazla. birde son resimdeki yeri eşelemişsiniz yer belli gibi kaya yapısona uygun değil orası işeleme devam edin diyecem

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A kardeşim hoşgeldin. Sağdan başlayalım.
1-Kare içine aldığım yerde bir kare gördüm tıklayıp boşluk kontrolü yapın.
2-Daire içine aldığım yerde bir kalp mi var yoksa silüetmi kontrol edin. Ayrıca daire ile kare arasında bir üçgen var gibi yakından inceleyip bilgisini bizimle paylaşın.
3-En soldaki çizgiler kat kat işlenmiş kemerlere benziyorlar. Tam karşısından bir kaç resim çekip yükleyebilir misin? Hatta ön tarafındaki kayayı resimledikten sonra oradan alıp tekrar kemerleri uzaktan resimlerseniz daha iyi olur. Bu arada kemerlerin baktığı yönü de belirtirseniz iyi olur.
Selametle 20170814_043759.jpg

murat23232

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kemerler Doğu bati yönünden ustam en yakin zamanda sizinle yeni resim vekip paylasacam arkadaslar telefonda cektigim icin pixeli düşük k.bakmayin. isarerinbkarsisindaki kayayi ben kirmadim hic ustam kendisi yanmis cimento gibi ufalaniyor baskasi kirmamissa kendisi dökülmüşe benziyor arkadaslar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Yaklaşık 8 adım mesafede kapalı alandan bahseder , kuyu olabilir zemin altı oda yada mahzen olabilir . Rast gelsin

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Kemerler Doğu bati yönünden ustam en yakin zamanda sizinle yeni resim vekip paylasacam arkadaslar telefonda cektigim icin pixeli düşük k.bakmayin. isarerinbkarsisindaki kayayi ben kirmadim hic ustam kendisi yanmis cimento gibi ufalaniyor baskasi kirmamissa kendisi dökülmüşe benziyor arkadaslar
Ustam pek bir şey anlayamadım Doğu mu? Batı mı? :)

murat23232

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam resmi cektigim nokta bati oluyor�� kemerin ne oldugunu baktim bulamadim o yuzden oyle yazdim