hepsi gorsel

sandalci14

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
her görseli bir konu sayfasından ziyade bütün resimleri tek konu olarak ''görseller'' adı altında açsan daha mantıklı nedim usta kardeşim

nedim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadasim piknikte gezmede cekmis

nedim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sizce bu guzel yerler neresi tahmini olan varmi bilin bakalim

nedim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadas yanlis tahmin burasifirata yakin koyun yaninda cekildi

nedim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
meraba arkadaslar bir yerde calisma yapiyoruz suan calistigimiz yerde elenmis toprak ve sIkistirilmis toprak var calistigimiz yeri zemin alti kaya mezari diye kaziyoruz sizce boyle cikmasi normalmi dogrumu girisi cubukla bosluk tesbit yaptik siz bir zemin alti mezari kac metre derindedir degerli yorumlariniz lutfen

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
meraba arkadaslar bir yerde calisma yapiyoruz suan calistigimiz yerde elenmis toprak ve sIkistirilmis toprak var calistigimiz yeri zemin alti kaya mezari diye kaziyoruz sizce boyle cikmasi normalmi dogrumu girisi cubukla bosluk tesbit yaptik siz bir zemin alti mezari kac metre derindedir degerli yorumlariniz lutfen
Şapka alacağım Nedim 1 numara alsam olurmu benim kafaya ? Güzel kardeşim herşeyi paylaştında bir kazdığın yerimi paylaşamadın bak fotoların ve yerler ne kadar güzel ve değerli kazdığın yeride fotolasaydın yada tam tarif etseydin ustalar daha çok yardımcı olsalardı daha iyi olmaz mıydı sizde sonuca gider bir allah razı olsun demeniz yeterdi rast gele kardeşim