• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

herkesin görmek istediği ama bır cok kısının de gordugunu dusundugum yer muhtesem

mustafa33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=7218]mustafa33[/MENTION] çatını aşşağısınıda çektin mi

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Burdur Bucak Çubuk Beli yolu giderken solda gelirken sağda :D Dostum 1 nolu fotoğrafın çekildiği noktadan 50 metre solda zeminde 50x50 karotla açılmış giriş var yerde gir içeri işarete doğru devam et tünelin sonuna gelince Jandarmanın bıraktığı eseri görürsün her yer delik deşik anlamı şu komutan derki burayı buldular bende bulanları buldum tekrar bulmak isteyen olursa bıraktığım işaretlere iyi baksın başına gelecek olan bu gözüm kulağım burada ben bu bölgede olduğum sürece buraya kimse giremeyecek demek. Mümkünse uzak durulsun memlekette ohal var pisi pisi ne gider insan.

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
ben bişiii diyi verenn.abeyy...bu işler sizi şişler.çok zor o komutan orda oldugu sürece .malesef.

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
görsel olarak harika, bakıp izlemesi bile güzel :4:
2.jpg

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Mezarlar İDDİA sahipleri ile doludur.
Atalar boşuna dememişler;
büyük lokma ye büyük konuşma diye.
O komutanımız büyük konuşmuş.
Bir sabah uyandığında kucağında 1 adet minik heykel de olabilir. :)

Şimdilik uzak duralım.
Gün ola harman ola.

MendereS

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
süper, bunların mezarları gösterdiklerinle sınırlı değil başka mezarlarda olması lazım.

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Benim anlamadığım burası bariz ortada neden resmi yollarla açılmamış ? O konutanı da başlarına dikip içeri girselermişya :D

mustafa33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
muhtesem yerler daha neler var etrafında ama arkadasın soledıgı gıbı korunuyo :)

mustafa33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burdur Bucak Çubuk Beli yolu giderken solda gelirken sağda :D Dostum 1 nolu fotoğrafın çekildiği noktadan 50 metre solda zeminde 50x50 karotla açılmış giriş var yerde gir içeri işarete doğru devam et tünelin sonuna gelince Jandarmanın bıraktığı eseri görürsün her yer delik deşik anlamı şu komutan derki burayı buldular bende bulanları buldum tekrar bulmak isteyen olursa bıraktığım işaretlere iyi baksın başına gelecek olan bu gözüm kulağım burada ben bu bölgede olduğum sürece buraya kimse giremeyecek demek. Mümkünse uzak durulsun memlekette ohal var pisi pisi ne gider insan.
gordum ustam solunda ıcıne gırmedık zaten ıcıde atıklarla dolmus yakında kapanır o atıklar devam ettıgı surece

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
mustafa33 EMEĞİNE SAĞLIK USTA.
SAYGILAR.

mustafa33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@mustafa33 çatını aşşağısınıda çektin mi
cekmedım ama kurcalanmıs fazla degıl oradakılerın soylentılerıne gore o kısılerde yakalnmıs ve dıkkat ettıysenız kare oymaların en ustekı harıç asagıdakı 2 oymadada hıltı ızlerı var delınmıs bırer tane delık acmıslar onlarda yakalanmıs yanı orası cok zor ama gezılmesı gorulmesı acısından muhtesem yer