Hiç biri sonuca ulaşamadı.. görsel karışık resimler.

sinekwalesii

Aktif Üye

The Thing

C*
Süper Moderatör
İçinde de bir şey çıkmadı di mi? Sanduka vari.

Bahhalebah

Aktif Üye
@sinekwalesi kardeşim sonuca ulaşamadığınız için üzüldüm malum her işaret işaret olmamakla birlikde olduğu yerden daha farklı yerlerde olabiliyor mezarı yada parası her ne kadar usta olunursa olunsun bazı şeyler ya gözden kaçar yada nasip olmadığı için üzerine basar başka yere yöneliriz herşey nasip daha iyi şeyler bulmanız dileğiyle bol Nasip li yıllar dilerim

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@sinekvalesii merhaba, kardesim .
Resimlerdeki yerler güzelmiş .Suyun aktığı yer zaten oda gibi bir yer .Buraya su ana kaynaktan kesilip sonradan açma kanal ile gelmiştir.Suyun akış istikametine doğru daha başka emareler ve başka mekanlara yapılan işlemleri de görmek lazım. Burası su merkezine benziyor tam mekanın önünde alıp gitmesi ulaşabilmesi çabuk ve kolay olan yer olması lazım burda ki görüntüde o şekilde.
O açılan yer ileriye doğru açılan tünel gibi sürüne sürüne bile geçilebilcek yer olsa bile oralar ana merkeze içerdeki odaya su taşımak için açılan kanal veya tünelde olabilir.
Böyle yerde mezarlar içerde olur yaşam yerleride ordadır .Eğer ki istisna dışı beni dışarı şuraya defnedin diye çıkıp birileri istemediği sürece çoğunluk oyle oluyor.Etrafta saklanmış paralar , özel eşyalar ve kapalı mekanlara ulaşmak epey zordur .Su elinin altında olunca çok sağlam , çok uğraş verip yapılan yerler resmen bir medeniyetin kendisini saklaması sanki .
Şans nasip işi kayalarda tokmak ile boşluk olup olmadıgını test ekmek en mantıklısı .
Bu kafası olan adam acaba dedirten cinsten orasıı ile ilgilenin baktığı yön açılmış gibi gözüksede o açılan yerin içi ve yakın çevresi önemli yer.
Bir duvar arkası dağın içine giriş yeri olabilir .

sinekwalesii

Aktif Üye
Teşekkür ederim @kazama ustam ben bilemedim valla napcam ne edicem üst katlarına zor bela çıktım şelalenin 2 3 kat var kafasızlık ettim fotoğraflarını çekmedim devasa top gibi kaya vardı sanki tuzak gibi ..

Son düzenleme:

sinekwalesii

Aktif Üye
@Cann dostum merhaba kontrol ettik tokmak ile tokmaklamak ile birşey anlaşılmıyor heryer su olduğu için hep aynı ses veriyor tokmaklamak. Tokmak dışında bir işlem yapmadık

sinekwalesii

Aktif Üye
@sinekwalesi kardeşim sonuca ulaşamadığınız için üzüldüm malum her işaret işaret olmamakla birlikde olduğu yerden daha farklı yerlerde olabiliyor mezarı yada parası her ne kadar usta olunursa olunsun bazı şeyler ya gözden kaçar yada nasip olmadığı için üzerine basar başka yere yöneliriz herşey nasip daha iyi şeyler bulmanız dileğiyle bol Nasip li yıllar dilerim
teşekkür ederim dostum. Usta değiliz malesef onun için çok zor