Hic Şaşirmadim....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
baktim 4 gundur kimse dillendirmemis gormemis ben gosteriyiim didim..
Bir arkeolog Kahramanmaraş'ta kaçak kazı yaparken yakalandı

20 ARALIK 2019 18:29
Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde kaçak kazı yaparken yakalanan 10 defineciden 37 yaşındaki M.K.K.'nın arkeolog olduğu anlaşıldı.
DHA'nın haberine göre, Ağabeyli Mahallesi’nin Ortaköy mevkisinde define arayan bir grubun kaçak kazı yaptığı ihbarı üzerine, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'nden sivil bir ekip bölgeye gönderildi.
İhbarın doğruluğunun tespitinin ardından gerçekleşen operasyonda, kaçak kazı yapan A.G. (43), M.A. (37), M.K.K. (37), S.Ç. (44), M.K.(54), İ.Y. (44), M.G. (53), M.Ç. (65), F.Ç. (58) ve U.A. (28) suçüstü yakalandı. Şüpheliler ile birlikte yer altı görüntüleme cihazları, dedektör, tablet, dizüstü bilgisayar, 2 ruhsatsız av tüfeği, 1 ruhsatsız tabanca ve kazma ele geçirildi.
Defineci arkeolog çıktı
Gözaltına alınarak jandarma karakoluna götürülen şüpheliler arasında bulunan M.K.K.'nin arkeolog olduğu ortaya çıktı. İçlerinde öğretmenler de bulunan definecilerin jandarmadaki sorgusu sürüyor.

kanije

Bilgili Üye
ALLAH'tan yanlarına anaları,danalarını almamışlar.la bide otobüs kiralayıp gideydiniz alana.
arkeolog oraya o kadar insanla gidilmeyeceğini bilmeyecek kadar ya aptal.yada işin içinde iş var.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
baktim 4 gundur kimse dillendirmemis gormemis ben gosteriyiim didim..
Bir arkeolog Kahramanmaraş'ta kaçak kazı yaparken yakalandı

20 ARALIK 2019 18:29
Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde kaçak kazı yaparken yakalanan 10 defineciden 37 yaşındaki M.K.K.'nın arkeolog olduğu anlaşıldı.
DHA'nın haberine göre, Ağabeyli Mahallesi’nin Ortaköy mevkisinde define arayan bir grubun kaçak kazı yaptığı ihbarı üzerine, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'nden sivil bir ekip bölgeye gönderildi.
İhbarın doğruluğunun tespitinin ardından gerçekleşen operasyonda, kaçak kazı yapan A.G. (43), M.A. (37), M.K.K. (37), S.Ç. (44), M.K.(54), İ.Y. (44), M.G. (53), M.Ç. (65), F.Ç. (58) ve U.A. (28) suçüstü yakalandı. Şüpheliler ile birlikte yer altı görüntüleme cihazları, dedektör, tablet, dizüstü bilgisayar, 2 ruhsatsız av tüfeği, 1 ruhsatsız tabanca ve kazma ele geçirildi.
Defineci arkeolog çıktı
Gözaltına alınarak jandarma karakoluna götürülen şüpheliler arasında bulunan M.K.K.'nin arkeolog olduğu ortaya çıktı. İçlerinde öğretmenler de bulunan definecilerin jandarmadaki sorgusu sürüyor.
Sana birşey olmasın.

Mal bulanındır

ALLAH'tan yanlarına anaları,danalarını almamışlar.la bide otobüs kiralayıp gideydiniz alana.
arkeolog oraya o kadar insanla gidilmeyeceğini bilmeyecek kadar ya aptal.yada işin içinde iş var.
silvanda gomunun girisini acip zirhli polis aracini akrebi kalkan yapan emniyetcilerde var.devletin gucunu kendi menfaatlerince kullanan cok muhteremler var ustam

kanije

Bilgili Üye
bana olan olmus abi daha neyapcaklar yuzde elli yurur durumda engelliyim yuvarlanip gidiyoz tektekden harclik cikariyoz sukurki
üstad seninle p...os ırmağına gidip tava ile altın arayacağız.hele bir yaz gelsin.%100 yasal.ALLAH'ın ırmağı kim ne der.
ismi açık etmeyek dadanırlar bizden önce:)

kanije

Bilgili Üye
bana olan olmus abi daha neyapcaklar yuzde elli yurur durumda engelliyim yuvarlanip gidiyoz tektekden harclik cikariyoz sukurki
en büyük hazine,define hastalıktır,beladır müslümana.
yeterki sabredesin. yeter ki hoştur bana senden gelen yahut goncagül yahut diken,ya bir hilat yahut kefen,lütfunda hoş,kahrında hoş demede mesele,lakin biz zayıf kulları aşıyor bunu söylemek ve bunda sadık olmaz.

peygamber s.a.v ne demiş “Belâların en büyüğü peygamberlere, sonra evliyaya, sonra diğer has kullara gelir.”(2)
nokta

kanije

Bilgili Üye
silvanda gomunun girisini acip zirhli polis aracini akrebi kalkan yapan emniyetcilerde var.devletin gucunu kendi menfaatlerince kullanan cok muhteremler var ustam
aramızda varsa tenzih ederim lakin devlet memuru olmaktan ALLAH'a sığınırım.çünkü çok büyük bir vebal.tüyü bitmemiş yetimin hakkı oluyor.ve biz zayıfız,aciziz,nefs,şeytan,
sıkıntılı iş.
hakkıyla yapana helal olsun.

Mal bulanındır

aramızda varsa tenzih ederim lakin devlet memuru olmaktan ALLAH'a sığınırım.çünkü çok büyük bir vebal.tüyü bitmemiş yetimin hakkı oluyor.ve biz zayıfız,aciziz,nefs,şeytan,
sıkıntılı iş.
hakkıyla yapana helal olsun.
cunku devlet bunyesinde calisan herkesin ucreti halktan vergilerle odenir duyar kasmak icin demedim onlarda vergi veriyor amma 50 derece sicakdaki insaatcinin aldigi 3000 binmi klimali servisli yemekli ortamda 8000 binmi hangisinin daha farkli oldugunu herkes bilir hakkini verene helal olsun