• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Hilal ve yıldız kabartmalı yardimci olurmusunz ustalar

Neyı temsıl edıyor bu hılal ve yıldız

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Pscyhe

Engellendi
Bi isaretlerin hepsi bi alandaysa guzel mezarlarin var.2 resimdeki hilal ve ay degil oda icinde oda denmis ama isaretin yarisini kirmislar..4 resimdede cok guzel bir odan var ama bunlarin tespitini yapamadim demissin.isaretleri degilde cevresel resimleride ekleyebilirseniz neler var neler yoo gorebilirsek yardimci olabiliriz..cihaz yada cubukla bu sunaklarin etrafinda bosluk tespiti yapmaya bakin bu mezarlari bulmama gibi bir secenek yok bosluk tespitiyle..

lahitci

Yeni Üye
4. Resim %99 Dibek Çok Denk Geldim Hep Boşa Yoruldum :)

Turanavcil

Yeni Üye
Ustam ısaretler hepsı aynı yerde 2. Resim ile 4 resim. . Arası 10-15 metre cok resim ve Video cektim bı turlu buraya ekleyemedım buraya yenı oye oldum bilmiyorum bu sıteyı kullanmayı

Turanavcil

Yeni Üye
Etrafında cok sayıda onun gıbı oyma var bu ısaretler tepe ustunde dere altından akıyor

Turko

Uzman
Ay yıldız değil ustam doğur ganligi simgeler bayan mezari , yeni ay in Hilal evresi çok eski işaret Hilal kadını ortasındaki yuvarlak mezar i simgeler.Ana kaya varmı etrafında etraflıca fotoğraf şart . Rast gelsin.

Şirvan

Uzman
Bu resme göre odalar var ilk resim için bir kaçtane oyma var kaya ucundaki en son oyma sana yön verir ve kaçtane oyma var ise birbirine geçisli odalar olur

Aybatum

Yeni Üye
Cocuklu kadin mezari veya hamile veya anne cocuk beraber defnedilmes.dek gelmisti birinde beraber gomulmusler isaret hilal ucunda küçük oyma

Turanavcil

Yeni Üye
50 70 metre ilerisinde batı tarafında Bıraz buyuk ana kayalar var ama mezar yerlesecek durumda deyıl kayanın ustunde oymalar var

Turanavcil

Yeni Üye
Ustam etrafını Video ıle iyice cıkmısım her sey guruncek sekilde ama burda açılmıyor nasıl ulastırabılırım sana