hoca işleri

Alacaatlı

Member
Selamün aleyküm. Başımdan geçen ve dogrulugunu test edemediğim bir hadiseyi paylaşmak istedim degerli yorumlarınızı bekliyorum. Bir tane hoca ile tanıştım bunun elemanları varmış Şüphelendiğim bir yere baktırdım kıbleye dönmemi istedi Sağa Bir Sola git derken bulunduğum noktadan 100 metre Yukarı tarafta malzeme olduğunu söyledi arkadaşlar vasıtasıyla burayı kazdık daha sonra yine baktırdık 5 adım sağ tarafta kaldığını söyledi ve biz kazmaktan vazgeçtik yine aynı Hoca'nın burada vekili vardı vekili vasıtasıyla da daha önce varlıkların çarpmış olduğu bir bayan tasa bakarak hocanın söylemiş olduğu yerde malzeme olup olmadığını söylüyor Sizce bu ne kadar doğrudur bu tür kişilere İtimat etmeli miyiz Yoksa yalan mı konuşuyorlar Sizce cinler malzemenin yerini gösterir mi ya da insanı aldatırlar mı olan yeri degilde başka bir yere mi gösterirler bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Bazı kişiler 100 seneden sonrasını gösteremediklerini söylüyor hoca ise elemanlarına güveniyor ne yapmak lazım kime inanmam lazım

Son düzenleme:

Gazzali

Yeni Üye
Aleyküm selam.

(Şahsı fikirlerim)

O tür cinlerin çoğu insani kandırır..ve yalan söylerler..
hoca sizden maddi bi talebi oldumu? belkide dolandırıcı,hocanın ilmi sağlamsa evet gösterebilir cinler çok uzun yıllar yaşarlar bir sohbette hacı abinin biri bin yıla kadar yaşıyabildiklerini söylemişti..

Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın..

ragıp

Uzman
@Alacaatlı

aman ustam
Kuran-ı kerim de ayette
"gaybı Allahtan başka hiç kimsenin bilemeyeceği" yazılıdır bilmezmisiniz?
mazallah, o tür cincanconlarla iş yapan insanlardan
ne kadar uzak durursanız, o kadar karlısınız

o kişilerin kendilerine faydası yoktur ki
size olsun

selametle

Şirvan

Operatör
Gayb gelecek anlamı taşır ki bunuda allahtan başka bilen olmaz. Lakin geçmişte yaşanmış olayarı bilirler buda ömürleri ile alakalidır yani geçmişten bilgi alabilirler.

Şirvan

Operatör
Gelelim cinconlara eğer hocadan korkuyorlarsa istediğini yaptırabilir korkmuyorlarsa dalga geçerler

Alacaatlı

Member
Söylediğine göre şifacıları varmış hasta tedavisi yapıyormuş maddi isteğe gelince nasinimize çıkarsa pay alma karşılığında yoksa onada yok banada misali daha çıkmadan vekilim dediği kişi ile problem yaşadık bıraktık gerçi ama yinede iki yersöyledi aklımda kaldı çünki o kadar iddialı konuşuyordu .

Turko

Uzman
Ne olduğunu söylerler . Nerede olduğunu söylerler. Ne kadar olduğunu söylerler. Mezar da yatanın neden öldüğünü ne zaman öldüğünü söylerler. Hatta içeride nasıl yattığını söylerler. Hatta alır götürürler o bölgede başka bir boyutta geçmiş zaman da dolaştırırlar . Eğer define bilginiz var ise kafanızdan geçirdiğiniz işaretleri mezarın konumu şekli hepsini zihninizdeki gibi söylerler. Başlarsınız ilk başta 50 cm sağ da 100 cm solda kaldı derler . sonra devam et 2 metre önünde derler . Kaz Allah kaz bitmez bir sağa bir sola . Benim hocam bana telefon eder oraya gitme der haberi olmadığı halde . Gidersem oradan değil diğer taraftan der tuzak der yılan der çukur der . Bir keresinde 4 metre dikey 15 metre yatay götürdü tamam taş çıkacak önünüzde dedi bulduk taşı çeyiz sandığı büyüklüğünde üstünü boşaltın arkasına el girecek kadar açın dedi açtık hayırlı olsun dedi boş boş boş :D neler neler yaptım hocam da yabancı değildir haftanın en az 3 günü beraberiz kim olduğunu ne olduğunu nasıl biri olduğunu biliriz yani yılların dostluğu her sözüne inanırım ama nafile onuda kandırıyorlar daha doğrusu zihin okuyorlar ne duymak görmek istiyorsan onu görüp duyuyorsun. Ama şunu kesinlikle söyleye bilirim hemen hemen her araziye çıkışımda peşime takılır bazıları gecesinde avlar musallat olanları o konuda yalan dolan vaat etmiyorlar özellikle Müslüman şifacıları on numara avcılar, gelip halledip geri gitmeleri 4-5 sn yi buluyor af etmiyorlar .

Serhed12

Yeni Üye
Kendisi acaba neden bulamıyor da .sizin vasitaniz ile arama yapıyor. Eminim ki onda öyle bi keramet olsaydi ilk kendi çıkarırdı...
@ragip ustamin dediği gibi aynen..

carsambali

Bilgili Üye
sevgili kardeşim,neresinden nasıl başlasak bilmiyorum bu konuya ama define ile uğraşan insanların enaz %70-80 i birşekilde bu hocalara temas etmiştir.gömüler gayba girmez,biraz cinlerle meşkul olan biri yada birileri ben cinlere söz geçiririm zannediyor ve başlıyorlar insanları sömürmeye halbuki onlar cinlerin maskarası oluyor farkında değiller.cinler çok yalancı varlıklardır,insanlarda da yalan konuşan çok biliyosunuz.güzel kardeşim enbasiti herkesçe bilinen bişidir ki,şayet cinlerle gömü çıkarılsa inan ben dahil herkes yapar bunu ama inan bana böyle bişi yok. ilim sahibi insanlar yokmu,allah dostları v.s,bunlar cinlere söz geçirirler lakin onlar cin ve taifesi ile uğraşmazlar hele hele dünyalık için aslaa.fakat şuda bir gerçekki,eğer define ile uğraşıyosan her iki ilme de ihtiyaç vardır,yani zahiri ve batini ilme.zahiri olan ilim,makina,işaret bilgileri vs. batıni lazım olacak ilim ise define sırasında manevi çıkabilecek sıkıntılara karşı (cin,tılsım,korku) hakkaten ilmi olan ve Allah korkusu olan birinden yardım almak.bu iş bukadar....Örnek:ilminden şüphe duymadığım biri var uzun zamndır görüşmüyorum,kendisi fakirlik içinde yaşıyo.onda olan ilim başkasında olsa inan 1 ayda dünyaları kazanır sahtekarlık yapsa yani,örnek dedim çünkü bu abinin şahit olduğum bişisini anlatıcam.kendisine cahilliğimden dolayı çok ısrar ettim ve onu bir yere götürdüm,ağaçlık zor bir arazi,kısa geçicem bu arazide işaretli bir kaya buldu (konularım arasında var "kuş" olarak açılmış örnek adı altında) bu kayanın üzerinde kuş ile beraber başka işaretde vardı ve evet o kayanın altında para vardı lakin o kayayı o arazide bulmasına rağmen taşın üstünde oturdu kaldı da altımda şurda para var diyemedi.daha sonra ben bu bilgiyi başkasına verdim saolsun onlarda bensiz halletti:) sorun değil,anlatmak istediğim nokta olarak kimse vermez veremez,verecek ilmi olanlarda bu işlerle meşkul olmaz kardeşim.
sonuç: tavsiyem o tarz insanlardan uzak kalman,sitemzide bulunup işaretler konusunda tecrübe edinmen yeterli olacaktır,olmadığı yerde cihaz desteği alırsın,nasibinde varsa rabbim zaten lütfeder...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
---- İLK KEZ TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE ÖZELLİKLE YAZIYORUM ----

NE DEFİNE İŞİNDE NEDE AİLE MESELESİNDE NE DE BAŞKA BİR İŞTE;
ADINA HOCA-HACI-CİNDER VS. DEDİĞİNİZ ADAMLAR, YANİ CİN TAİFESİNDEN KENDİSİNE ARKADAŞ EDİNEN KİŞİLERDEN UZAK DURUN.
BU HEM DÜNYANIZA HEMDE AHİRETİNİZE ZARAR VERİR.

BU İŞ -İYİ ANLAYIN - "AÇIL SUSAM AÇIL" İŞİDİR. BUNU DERSENİZ KAPI AÇILIR.
NE DEMEK İSTİYORUM: SİZE BİR YAKININIZA MUSKA VS. YAPABİLİRLER. KORKMAYIN VE HOCA DEDİĞİNİZ ADAMLARA BAŞVURMAYIN.
BU ADAMLARIN YANINA GİDER VE ONUN YAPTIĞIGINA YAZDIĞINA MARUZ KALIRSANIZ İŞTE AÇIL SUSAM AÇIL OLUR.
O YAZILAN SİZE TESİR ETMEYE BAŞLAR VE DÜNYANIZ YIKILIR. YAZILANA VE YAPILANA İTİBAR ETMEZSENİZ; AÇ KALAN KURT GİBİ HER GÜN ZAYIFLAR, KEMİKLERİ GÖZÜKÜR, GÜCÜ KUVVETİ KALMAZ VE KAYBOLUR GİDER. İNANIRSANIZ TESİR BAŞLAR. İNANMAYIN VE İTİBAR ETMEYİN. AÇIL SUSAM AÇIL DEMEYİN. ZAAF GÖSTERMEYİN. BİİZNİLLAH BİRŞEY OLMAZ SİZE.

BU ÇAKAL ZİHNİYETLİ HOCALIKLA ALAKALI OLMAYAN VE HATTA NAMAZ KILMAYAN BU ADAMLARLA NE İŞİNİZ OLUR.......?????
BUNLARDAN ONLARCASI İLE TANIŞTIM BİR VESİLE İLE. ÇOĞU YANIMDA BİR KELİME BİLE KONUŞAMADI.
VE ÇOĞU ZAMAN SORDUM "BENİM HAKKIMDA NE DİYORLAR...???" BU SORUMDAN SONRA AÇILMAYA BAŞLADILAR.

KARDEŞLERİM,
BU HOCA DEDİĞİNİZ ADAMLARIN ÇOĞUNUN EVİ ARABASI BİLE YOK. YANINDAKİ ELEMANLARIN GÖMÜNÜN YERİNİ GÖSTERME KABİLİYETİ OLACAK
BU ŞAHISLARIN AÇLIKTAN NEFESLERİ KOKOCAK. BÖYLE BİR TENAKUZ OLUR MU? KELİN MERHEMİ OLSA BAŞINA SÜRER.

İKAZ EDİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:
HER KİM BUNLARA İNANIR ARKASINDA GİDER, HEM DÜNYASINI HEM AHİRETİNİ YIKAR.
SİZE TELEFON ETSELER, 5 DAKİKA SONRA SİYAH BİR MİNİBÜS GELECEK, İÇİNDEN 2 KİŞİ ÇIKACAK VS. DESELER, HAKİKATEN DE 5 DAKİKA SONRA SİYAH MİNİBÜS GELSE İÇİNDEN 2 KİŞİ ÇIKSA VS. DAHİ ASLA İNANMAYIN. İNANAN AÇIL SUSAM AÇIL DEMİŞ OLUR. KALBİNDEN BEYNİNE BİR YOL AÇAR O YOLDAN, İNANIŞ VE YAŞAYIŞINIZA GÖRE SİZE İŞLEM YAPARLAR.
BUNLARA KAPIYI AÇMAYIN.

EFENDİM, "BÜYÜ VE MUSKA VE CİNLER YOK MUDUR.." ELBETTE VARDIR. SÖZLERİM BUNLARI İNKAR ETMEK İÇİN DEĞİLDİR. BUNLARIN SİZDE TESİRİNİ YOK ETMEK İÇİNDİR.

BİZİM TOPLUMDA ÇOK OLUR:
BİZE MUSKA YAPMIŞLAR, BİR HOCA BULUP ÇÖZDÜRELİM.
AÇIL SUSAM AÇIL. İŞTE KAPI AÇILDI. SONRASI ÇOK ZOR. HAŞAT EDERLER. İŞTE O GÜNDEN SONRA EVDE HUZUR KALMAZ.
İTİBAR ETMESELERDİ ASLA HUZURLARI BOZULMAYACAKTI. HER GİTTİKLERİ ÇAKAL BUNLARDAN PARA ALIR. ÇOĞU DA PARAYA ELİNİ SÜRMEZ MİNDERİN ALTINA BIRAKTIRIRLAR.
GÖNLÜNDEN NE KOPARSA DERLER. AZ VERSELER TESİRİ AZ OLACAK SANIRLAR. VERİRLER HA VERİRLER. AKIL BAŞA GELİNCEYE KADAR EPEY ZAMAN VE PARA GİDER.

LÜTFEN MUSKA İLE 2 KİŞİNİN ARASININ BOZULACAĞINA VEYA DÜZELECEĞİNE, BİRBİRİNİ SEVECEĞİNE İNANMAYINIZ.
HEP ŞU ÖRNEĞİ VERDİM 25 SENEDİR. BURAYA DA YAZAYIM:

EŞİMLE BERABER ÇARŞIDA ALIŞVERİŞ YAPIYORUM. BİRİSİ EŞİMİ GÖRDÜ VE BEĞENDİ AŞIK OLDU.
GİTTİ BİR ÇAKALA MUSKA YAZDIRDI. BU MUSKANIN TESİRİ İLE EVDE HUZURSUZLUK BAŞLADI VE BEN EŞİMDEN AYRILDIM.
SONRA YİNE GİTTİ ÇAKALA BİR MUSKA DAHA YAZDIRDI. BU MUSKA VESİLESİ İLE EŞİM ONU SEVDİ VE EVLENME TEKLİFİNİ KABUL ETTİ VE EVLENDİLER.

BÖYLE AHMAKÇA VE SALAKÇA BİR ŞEY OLABİLİR Mİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ......................??????
OLSAYDI SABANCININ, KOÇUN, KARAAHMETLERİN YANİ ÜLKEMİZİN EN ZENGİNLERİNİN KIZLARININ KARILARININ BAŞINA BU HADİSE GELMEZ MİYDİİİİİİİİİİİ....?
BU MUSKA YAZAN ŞEREFSİZLER ORTADA ZENGİNİN NE KIZINI NE DE KARISINI BIRAKIRLARDI...

ŞAYET BÖYLE BİR ŞEY OLSAYDI, ÇOCUKKEN AŞIK OLDUĞUM EMEL SAYIN'I YUNANLIYA KAPTIRIR MIYDIMMMMMMMMM.....?????? :)))

İNANMAYIN - İNANMAYIN - İNANMAYIN

İNANIRSANIZ, İTİBAR EDERSENİZ HEM DÜNYANIZI HEM DE AHİRETİNİZİ YIKARSINIZ. YIKMAYINNNNNNNNNNNNNNNNN....

Rızık, Kaderi Mutlaktır. Yani Allah cc ne kadar takdir ettiyse o kadar gelir. Ne bir eksik ne bir fazla. Define de bu rızka tabidir.
Yazıldıysa size nasip olur, yazılmadıysa üstüne oturur yine bulamazsınız. Kuranda geçen Musa A.S. ile Hızır A.S. kıssasının tefsirini okuyunuz.
Ne demek istediğimi anlarsınız.

BULAŞMAYIN BU CİNCONLARLA ARKADAŞ OLANLARA.
VE KENDİNİZE SORUN,
NEDEN BUNLAR CİNCONLARLA ARKADAŞ OLMUŞLAR, NASIL TANIŞMIŞLAR...???
NEDEN SİZİN BU TAİFE İLE İRTİBATINIZ YOK...???
BUNLAR ZAYIF KİŞİLİKLERDİR.
BİR MÜDDET SONRA BU ŞAHSI ELLERİNE ALIP MASKARA EDERLER.
ÇOĞU KELİMEYİ ŞEHADET GETİREMEDEN ÖLÜRLER.

NE İŞİMİZ OLUR BU ADAMLARLA......????

RIZIK NEDİR....??? NASİP NEDİR.....? KADER NEDİR.....???? HESAP-SIRAT NEDİR.....??? BİLMEYEN ADAMLARDAN BU DEFİNE İŞİNDE UZAK DURUN.
ONLARLA EKİP OLMAYIN. BATMIŞ-BİTMİŞ ADAMLARI EKİBE ALMAYIN. VALLAHİ BAŞINIZA BELADAN BAŞKA FAYDALARI OLMAZ SİZE. MALI BULDUĞUNUZDA YA ÇEKER
KAFANIZA SIKAR YADA KAZMAYI SIRTINIZA SAPLAR.
ABARTTIM MI?
ASLA.
BANA İNANMAZ, İTİBAR ETMEZSENİZ VE BU TÜR KİŞİLERİ YANINIZA ALIR VE BİR GÜN HEDEFE ULAŞTIĞINIZDA BAŞINIZA GELENLERİ ATLATIRSANIZ BU YAZDIKLARIMI HATIRLAYINIZ.

ALLAH CC BUYURUYOR, ZARİYAT SURESİ AYET 55-56: " BEN İNSANLARI VE CİNLERİ -BENİ TANIYIP- İBADET ETMELERİ İÇİN YARATTIM....

EVET CİN VARDIR.
EVET MUSKA-BÜYÜ VARDIR
AMMA SİZ İTİBAR ETMEZSENİZ SİZE TESİRİ YOKTUR.
İTİBAR EDERSENİZ İŞİNİZ BİTER.

VE BU CİNLER ASLA HAZİNE YERİ SÖYLEYEMEZLER. YERİNİ BİLİRLER Mİ? EVET BİLİRLER. AMMA İNSANOĞLUNA SÖYLEYEMEZLER.
SÖYLEDİKLERİ YERLER HEP BOŞ ÇIKMAYA MAHKUMDUR.

KALAN HAZİNELERİ AHİR ZAMANDA "DECCAL" ÇIKARTIP ETRAFINDA BİRİKENLERE DAĞITACAK.
BU NEDENLE BİR ÇOK MÜSLÜMAN DECCALIN PEŞİNDEN GİDECEK.

BU CİNCONLARIN HAZİNEYİ SÖYLEME YETKİLERİ OLSAYDI DECCALE BİR TANE YÜZÜK KALMAZDI.

TÜM SÖYLENECEKLERİ GAYET BASİT ŞEKİLDE SÖYLEDİM.
BİLDİKLERİM, OKUDUKLARIM, YAŞADIKLARIM, AKLIMIN ERDİKLERİ BUDUR.

Son düzenleme: