muhabbet

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20161106_123949.jpgIMG_20161106_123943.jpgIMG_20161106_123957.jpg

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Bu çuvallarda ne var anlamadım sarımı yoksa çuvallar dolusu topraksa neden çuvalda

muhabbet

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hangi Döneme Ait'dir Bu Tümülüs ?

IMG_20161106_123943.jpgIMG_20161106_123949.jpgIMG_20161106_123957.jpg

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim detaylı bilgi verirsen ustalarımızda sana detaylı verirler. Öncelikle bu hjangi bölgede ve bu bölgede hangi medeniyetler yaşamış. Burası dağın altımı yoksa kayanın içimi. Bu halde mi buldunuz yoksa sizmi çalışma yaptınız. Çuvallardan dolayı bence askeriye burayı bir dönem sığınak olarak kullanmış olabilir. Yada çuvalları sizmi doldurdunuz. Bilgi istemeden önce gerekli bilgileri vermelisinizki ustalarımız size detaylı bilgi versinler.

muhabbet

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
biz calisma yapmadik burasi zirve dagin tepesi yerin 10 metre altinda 3 odali bi tumulus cuvaldakiler sadece yukari kum cikartmasi zor oldugu icin kum doldurulmus bu tepenin isareti fil kayasi ve altinda oturak tasi var hepsi tepeye bakiyor yasanti yeri yani bolge ic ege manisa bolgesi sardese yakin hangi donemdir ?

ölmezada

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
msj kutun dolmuş, tamamını sil mesajların.

ölmezada

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13824]muhabbet[/MENTION]

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu resimde işaretlediğim şey nedir ? Birde varsa diğer resimleride ekleyebilirsen memnun olurum. Görsel olarak deneyim sahibi oluruz.

aaa.jpg

muhabbet

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
olabilir ne anlama gelir peki yilan ? fark etmedim ben

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13824]muhabbet[/MENTION] Konularınızı birleştirdim buradan devam edebilirsiniz..

muhabbet

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cuval sistemi guzel bi sistem cunki yukari kum cekmek zor zahmetli sizce hangi donemdir bu tumulus ?

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bu resimde işaretlediğim şey nedir ? Birde varsa diğer resimleride ekleyebilirsen memnun olurum. Görsel olarak deneyim sahibi oluruz.

Ekli dosyayı görüntüle 130738
Hocam tebrik ederim iyi farketmişsin
Böyle bir olay denk geldi Tılsımlı olduğu söylendi yani korunduğu konusunda . O işaret gibi durmuyor direk kendisi gibi duruyor .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam tebrik ederim iyi farketmişsin
Böyle bir olay denk geldi Tılsımlı olduğu söylendi yani korunduğu konusunda . O işaret gibi durmuyor direk kendisi gibi duruyor .
Böyle açılmış alanlar toprak altında olduğu için gerçek anlamda yılanların yaşaması için idealdir. Fakat burası açılmış ve tılsım çözülmemişse, görünende tılsımın kendisi ise mal hala orada demektir. Ama bu yılanı arkadaş orada nasıl farketmemiş onu anlamadım. Bu bildiğin piton yılanına çok benziyor. Önemli olan o bölgede bu tür yılanlar mevcut mu yoksa ilk defamı görünüyor ? Bunu iyice araştırmak lazım. Önce can gelir.

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle açılmış alanlar toprak altında olduğu için gerçek anlamda yılanların yaşaması için idealdir. Fakat burası açılmış ve tılsım çözülmemişse, görünende tılsımın kendisi ise mal hala orada demektir. Ama bu yılanı arkadaş orada nasıl farketmemiş onu anlamadım. Bu bildiğin piton yılanına çok benziyor. Önemli olan o bölgede bu tür yılanlar mevcut mu yoksa ilk defamı görünüyor ? Bunu iyice araştırmak lazım. Önce can gelir.
Dediğim gibi hocam daha önce ben böyle birşeye denk geldim ve etkisinden 1 hafta çıkamadım . Daha sonra araştırdığımda Tılsımlı olduğu söylendi . Bu durumda böyle şeylerle karşılaşıldığında mutlaka çok dikkatli incelenmesi göz rengi yapısı vücut rengi . Anca büyüyü büyüyle bozarsın allah yardımcınız olsun . Dediğin gibi mal hala ordadır Emin'im buna . Önceki açanlarda muhtemelen gece bununla karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırıp uzamışlardır :) onu bozdurmadığın sürece içeri girmen zaten imkansız .