Hz. Hızır olduğu iddia edilen video

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Omzuna dokunuşla hayata tutunan adamın videosu.
Birçoğumuz izlemiştir.
Ana haber bültenlerinde bile yayınlanmıştı,dikkatimi çekti ve biraz net ten araştırdım.
Video da dikkatimi çeken bir ayrıntıya ulaştım ama bunun o kişinin bir özelliği olduğunu yeminle söyleyim bilmiyordum daha önce.
Yine net ten araştırdım ilginçtir ki o kişinin özelliklerinden biriymiş.
Ne olduğunu söylemiyeceğim.
Sadece video nun yavaşlatılmış halindeki 13-14. Saniyesine dikkat etsin ve herkes kendisi araştırıp bulsun.

https://youtu.be/ie1sinhuL0k

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Omzuna dokunuşla hayata tutunan adamın videosu.
Birçoğumuz izlemiştir.
Ana haber bültenlerinde bile yayınlanmıştı,dikkatimi çekti ve biraz net ten araştırdım.
Video da dikkatimi çeken bir ayrıntıya ulaştım ama bunun o kişinin bir özelliği olduğunu yeminle söyleyim bilmiyordum daha önce.
Yine net ten araştırdım ilginçtir ki o kişinin özelliklerinden biriymiş.
Ne olduğunu söylemiyeceğim.
Sadece video nun yavaşlatılmış halindeki 13-14. Saniyesine dikkat etsin ve herkes kendisi araştırıp bulsun.

https://youtu.be/ie1sinhuL0k
Hızır a.s. eliyle ilgili bir detay mı? görüntü çok bulanık,ayrıntılar belli olmuyor ama elinin şekline bakarsak normal değil.Parmak duruşu,şekli çok farklı.Birde parmak uçları parlıyor gibi.

Son düzenleme:

Cann

Editör
Omuzuna dokunduğu adam onu göremedi çok şaşırdı ve arabaya baktı son anda açılan kapıyı gördü

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Niye kendimiz arayip bulcakmisiz.varsa bi takla aydinlat ayiktir bizi ustam konusahibi olarak sen coz kahkaha

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Butip iddiali videolarda alttaki yuzlerce yorumu okurum..mantikli olanda var bunun gibi..

Kafana göre onu bunu hızır yapma videon izlenmiş ve sende saçmalamışsın ve büyük bir günah işliyorsun.Hızır demek birnevi melek demektir.Can kurtaran bir ALLAH elçisidir.Ve bunu Biz gözle göremeyiz.Sende videoda

Glik

Aktif Üye
Cinler insan oğluna gözükmezler ama insan kılığına girebilirlerler. Bazı zamanlar olağan birşey vardır. Evde yatarken odaniza evden birisi gelir ve hiç konuşmaz ve gider. Daha sonra kalkınca o kişiye sorarsanız odama geldin birşey sordum cevap vermedin diye. O kişi de der ki ben senin odana falan gelmedim. Haklıdır gelen o kişi fiziksen o da olsa bir cindir. Bunu tecrübe eden vardır ben de ifrit musallati yaşadığım için iyi bilirim..

Velhasıl Hızır as da böyle bence. O an yardıma ihtiyacı olan kişiye oradaki bir insan kılığına girerek yardım eder ve uzaklaşır gider. Dünyanın her bir yerinde bu şekilde insanlara yardım eder. Hızır as i tek bir şekilde düşünmemek lazım diye düşünüyorum tâbi en doğrusunu Allah bilir.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Omzuna dokunan adam birisine benzetmiş olabilir.

dostozgur

Aktif Üye
Yaradanin işine asla karisilmaz,elbet bir açıklaması vardır lakin aklıma geleni Allah biliyor kullardan saklamanin bir anlamı yok. En son Küçükçekmece deki 4 yasindaki kız çocuğuna olanlar ve bunun gibi küçücük meleklerimize o kirli,pislik,namussuz....(daha beter şeyler söylemek istiyorum da yeri burası değil) mahluklar kötü amellerini uygularken neden hiçbirinde Hızır as. Gelmedi? o küçük meleklerimizin yardıma ihtiyacı yokmuydu?diye sormak geliyor içimden.:((

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Şimdi şöyle düşünelim. Bu uyarıyı yapan adamın gelen arabadan haberi olsa önce kendi canını kurtarmaya bakar bunda hemfikir olmayan varsa söylesin. Eğer arabadan haberi yoksa kendisinin kurtulma ihtimali %0 olarak görünüyor bunda da hemfikiriz. Ayrıca araba için uyarıyorsa yanlış tarafa dokunuyor çünkü araba adamın sağından geliyor ve uyarıcı sola dokunuyor. Buna rağmen adam soluna değil sağına bakıyor çok ilginç değil mi? En ilginçi ise hızır daima son anda yetişir ki bu adam da son anda yetişiyor. Şimdi burada kaç kişi şimdiye kadar hızırı görmüş tanımış desem 1000 de 1 kişi ya çıkar ya da çıkmaz. Ama şu kadarını söyleyeyim ben hızırı ömründe her yıl bir kere görmüş bir babanın evladı olarak bu adam hızır değilse bile Allah tarafından görevlendirilmiş bir kurtarıcıdır. İşte tam da biz bu olaya hızır yetişti diyoruz. Unutmayalım ki kıyametin alametlerinden biri de ahir zamanda insanlar gözleriyle gördüklerine bile çeşitli sebepler uydurarak inanmayacaklarıdır. Siz bana bu adam hızır deseniz de inanırım melek deseniz de inanırım veli deseniz de inanırım. Sonuç olarak Rabbim bizi de bu şanslı insan gibi kaza ve belalardan kurtarmak için uyarıcılar göndersin inşaEllah. bu tartışma yersizdir. Uyaran adam ölmediyse ve ortalıkta yoksa bunun adına hızır demekten başka bir şey değildir. Vesselam