• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

İbadet yeri mi? başka bişe mi?

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
manzara bu ustalar güzel bir alan, bu yuvarlak sunu gibi olan nedir? mezar mı? kilise veya şapel mi var der? dikkatimi çekmişti, bu sabah çektim resimleri, çevrede haçlar falan da olabilir

Ekli dosyalar

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Ustam güzel bir yer fakat elden geçmiş, dediğin gibi ibadethane olabilir, çevresini ve tepelik alanları araştırılabilir.

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kayalarin ustu yan bitim yerleri arka sirtlari taranmali.niye uzaktan cekildi resim mekana neden gidilmedi dokunulmadi yakindan gozlem vs niye yok yasak bolgemi coban barinagimi nedir yaani

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
yoldan geçerken gördüm çektim [MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] ustam, malum ramazan oruç olunca havalarda sıcah, G.Antep K.Maraş arası bir yer

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Canin sagolsun.....ben sonbaharda ordayim osmaniye bahce duzici komurler islahiye fevzipasa bende ben gider yakindan bakarim onunde cay icerken foto cekip yuklerim.gidemedigin køy senin deildir kahkaha

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Canin sagolsun.....ben sonbaharda ordayim osmaniye bahce duzici komurler islahiye fevzipasa bende ben gider yakindan bakarim onunde cay icerken foto cekip yuklerim.gidemedigin køy senin deildir kahkaha
gelirsen haberim olsun [MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] ustam emekliyiz gezip keşif yapıyoruz, başka da bişe yapmayız zaten, bu bölge güzel dir eyvallah

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam burayı manzarayı görmeni isterim, bilginize, teşekkürler abiciğim

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam anlaşıldı, öğrenmek istediğim buydu, bayağı ihtişamlı bişe, gözüme batıp duruyordu bu nedir? diye ; çevrede açık bir yer yok her yer bakir duruyor, inşallah bakalım, ilgine teşekkür ediyorum abiciğim