İç içe dikdörtgen oymamı

definecik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tam olarak anlayamadım içiçe gecmiş dikdöretgen oymamı yoksa dikme oturtmak için mi yapılmış acaba

20170819_173542.jpg

definecik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yeni resimleri değişik acıdan

27.jpg

28.jpg

29.jpg

Yarım dikdörtgen gibi duarn içteki oymanın yönü bu alttaki resim

26.jpg

25.jpg

24.jpg

İşaretin oldugu yer ören yeri şeklinde yıkılmış orme duvarlar var alttaki resimdeki gibi
23.jpg

25.jpg

işaretin hemen yanında böyle yuvarlak bir örme yer var
21.jpg

Ayrıca işarete 100 yada 200 metre yanında böyle bir sarnıç gibi bişey var
20.jpg

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yerleşim yeri çok dağılmış .Mezarlık alanı bulun kaliteli yerler zengin uygarlık kalıntıları .Kaya mezarları bulmak gerekir .

timur964

konularim
Süper Moderatör
burası talan edilmiş .. o karelerde içi doluymuş yeni boşaltılmış ekleme amacı için kullanılmış

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
o işaret degıl ozamanın İnsaat işciligi buyuk ıhtımal sutun gecme yapmıslardır pencere sutun gecmesı olabılır buyk ıhtımal saraydasın degerlı bıyerdesın eger deprek olup kral sarayın dıbınde malı ıle gomulmusse yasadın:D

definecik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevaplarınız için teşekkürler . Büyük ihtimal birileri eskiden buralarda ufak bir calışma yapmış ama bulamamış sanırsam. Buranın cevresinde bazı kaya deliklerine sokuşturulmuş para bulanlar oldu. 15 - 20 tane kadar falan

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kiymetli Kardesim,
İsaretin netligini gormek icin tertemiz hale getirmisun tebrik ederim. Gayret budur. Takdir Allahindir. CC.

O temizledigin dikdortgenler; kapi menteseleme sisteminin parcasi. Yani kapi kanadi alt ve ustten buraya monte edilir, acilip kapanirken burada hareket eder.

Bulundugunuz alana kaliteli cihaz ve makinalar lazim.
Muhakkak guzel seylere kavusma ihtimali olabilir.
Vaktiniz, maddiyatiniz uygunsa 3-5 gun buraya harcanabilir.

Kolay Gelsin.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM BURASI TALAN OLMUŞ GİDEN GİTMİŞ BU İKİ RESNİN OLDUĞU YERİ DEDEKTÖRLE AKTARMA YAP BELKİ SANABİRŞEYLER. KALMİŞTIR

definecik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kiymetli Kardesim,
İsaretin netligini gormek icin tertemiz hale getirmisun tebrik ederim. Gayret budur. Takdir Allahindir. CC.

O temizledigin dikdortgenler; kapi menteseleme sisteminin parcasi. Yani kapi kanadi alt ve ustten buraya monte edilir, acilip kapanirken burada hareket eder.

Bulundugunuz alana kaliteli cihaz ve makinalar lazim.
Muhakkak guzel seylere kavusma ihtimali olabilir.
Vaktiniz, maddiyatiniz uygunsa 3-5 gun buraya harcanabilir.

Kolay Gelsin.

yorumunuz için teşekkürler ustam. Yer calışmak için mükemmel kimsenin ugramayacagı bir yerde, lakin alet ve edavatım yok. Önere bileceginiz bir şey varsa sevinirim. Ayrıca cubuk yapma konusunda acmış oldugunuz konuyu okudum cok muhteşem olmuş, Kullandıgınız cubukları hediye etme ihtimaliniz varmı acaba. Yeni yapacagınız cubukların malzemesini ben karşılasam size . yada özel mesaj atabilirmisiniz bana saygılar

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
yorumunuz için teşekkürler ustam. Yer calışmak için mükemmel kimsenin ugramayacagı bir yerde, lakin alet ve edavatım yok. Önere bileceginiz bir şey varsa sevinirim. Ayrıca cubuk yapma konusunda acmış oldugunuz konuyu okudum cok muhteşem olmuş, Kullandıgınız cubukları hediye etme ihtimaliniz varmı acaba. Yeni yapacagınız cubukların malzemesini ben karşılasam size . yada özel mesaj atabilirmisiniz bana saygılar
Dikkat edersen cubuk lafini ozellikle yazmadim.
Cubuk burada ise yaramaz. Bosa islem yaptirir.
Marifet cubuklarda degil zaten, kullanacak kiside.
Tecrube lazim. Usta olmak bile yetmez, iyi usta olmak lazim bu tur yerlerde.
Hirdavatciya git. 15 lira harca kendine 3 degisik takim yap. Araziye cikinca muhakkak calisma yapip kendinizi yetistirun.

Bayram sonu hediye olarak hepsini size gonderebilirim sorun degil. Bayram oncesi lazim.

Son düzenleme:

definecik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dikkat edersen cubuk lafini ozellikle yazmadim.
Cubuk burada ise yaramaz. Bosa islem yaptirir.
Marifet cubuklarda degil zaten, kullanacak kiside.
Tecrube lazim. Usta olmak bile yetmez, iyi usta olmak lazim bu tur yerlerde.
Hirdavatciya git. 15 lira harca kendine 3 degisik takim yap. Araziye cikinca muhakkak calisma yapip kendinizi yetistirun.

Bayram sonu hediye olarak hepsini size gonderebilirim sorun degil. Bayram oncesi lazim.

Teşekkürler ustam. bayram sonunu beklerim sorun degil. ilginiz için ayrıca teşekkürler. iyi makina ile tarama konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. masraf edecegiz artık sorun degil.

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
Teşekkürler ustam. bayram sonunu beklerim sorun degil. ilginiz için ayrıca teşekkürler. iyi makina ile tarama konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. masraf edecegiz artık sorun degil.
Makina tavsiyesi yapmam.
Agzim yandi. Benim begendigim makinaya berbat diyen cok adam var. Evleneceklere vesile olurum, makina secimi yapanlara asla :)))

Formlari, siteleri oku. Bence kendin karar ver.
Yalniz sunu soyleyeyim; 15 sene gecmisi olmayan firmaya yaklasma.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bina temelleri, bina kolon taşı sabitleme delikleri
ve diğer kalıntılardan ibaret
mevcut resimlerin hiç birinde gömüyü işaret eden emare yok

daha yukarıda mezarlığı mevcuttur, mezarlığına yönel derim

selametle