iki kare oyma....???

hadeshades

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iki kare oyma??? ne tarafa hangi yöne gidilmeli??? sol altta bir yuvarlak sunak var
iki kare oyma.jpg

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23069]hadeshades[/MENTION] bey kardeşim gideceğin yer isaretlediğim yer fakat senin gitmen ile olmaz o yönünde resimlerini çeker sen ustalar sana daha rahat gideceğin yolu tarif ederler ve ilk yapman o karelerin yanındaki yosunları çukurlardan temizleki yolumuzu görelim ve sonra resimle yolun açık olsun2019-02-17 02.08.18.png

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
hadeshades........

iki kare oyma.jpg

Sevgili kardeşim burada iki oda ve odalarda birer mezar var.
Burada bunların yerlerini tespit etmek tabiki size düşer. Siz yapamıyor iseniz iyi bir çubuk ustası bu odaların yerini bulur siz burada böyle bir boşluk testi yaptınızmı

hadeshades

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hadeshades........boşluk testi yarın yapılacak, çevreyi kontrol edeceğiz teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 234008

Sevgili kardeşim burada iki oda ve odalarda birer mezar var.
Burada bunların yerlerini tespit etmek tabiki size düşer. Siz yapamıyor iseniz iyi bir çubuk ustası bu odaların yerini bulur siz burada böyle bir boşluk testi yaptınızmı

hadeshades

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
bu ucuncu konun ...tekresimli takiliyon...kafan bulanir define sarhosu olursun .biyerde karar kilsan odaklansan iyi olmazmi
Ağam seninle oturup cay icmemiz lazim. :)) Kalp kalbe, tecrube tecrube karsi derler.
Kral mezari diyorum kardasima "tik" yok.
Soru bile sormuyor.

Yeni konu acilinca, 51 yasina girdik, yaslanmisiz. Hemen yoruluyoruz. Kapiyi kapatip dinleniyoruz.
Hayatin gercekleri :))
Bir daha da kolumuz kipirdamiyor.
:)))

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Ağam seninle oturup cay icmemiz lazim. :)) Kalp kalbe, tecrube tecrube karsi derler.
Soru bile sormuyor.

Yeni konu acilinca, 51 yasina girdik, yaslanmisiz. Hemen yoruluyoruz. Kapiyi kapatip dinleniyoruz.
ustam gurur duyarim...buyrunuz tum uyelerde nasiplensin..41656383_2372462316316042_3636356271249523903_n.jpg

hadeshades

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Soru bile sormuyor.

valla ustam hiç anlamam bu işlerden bu aralar sardı böyle gezerken takıldım bunlara işte :) çok teşekkürler ama yardımın için
çay kahve her zaman neden olmasın.

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İstavroz varmış büyük bi ihtimalle kazımışlar, yeri net belli. Alan nekropol alan 4 tane oyma gördüm işçilikler çok güzel, şu sıralar üzerinde durduğum tarz yerler olduğu için gönül rahatlığı ile zemin altı oda mezar diyorum :) [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] abi diyiymi ? Yanlış demiş olmam sanırım

hadeshades

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İstavroz varmış büyük bi ihtimalle kazımışlar, yeri net belli. Alan nekropol alan 4 tane oyma gördüm işçilikler çok güzel, şu sıralar üzerinde durduğum tarz yerler olduğu için gönül rahatlığı ile zemin altı oda mezar diyorum :) @BulursamKader25 abi diyiymi ? Yanlış demiş olmam sanırım
Bilgi paylaşımı için teşekkürler kardeşim yarın daha detaylı olarak inceleyeceğim yeni fotolar paylaşacağım farklı açılardan

deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Diğer konularınada baktım harika süper yerler hiç tecrüben yoksa bile ayrıntılı foto yükle güzel bir sonum yap şans ayağına gelmiş tepme milet böyle güzel yerler için dağ taş gezer sen bulmuşsun değerlendir selametle

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Fotolandir kardesim oda mezarlarin var.