• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

iki pulluk Arasında Bir kazan Altın...

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlar ve üstatlar bugüne kadar böyle bir şeye denk geldinizmi yada duydunuzmu... olasılık nedir yada hangi kültür böyle bir gömü yapar bilginiz varmi..başlık da yanlış telaffuz ettim. İki pulluk arasında bir kazan altin olcakti...

mamostedijvar

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
BENİM BİLDİĞİM KEMAL SUNALIN FİLMİNDE VAR :72::73:evet:kahkaha

kraltaym

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hiçbir uygarlık durduk yere bir kazan altın gömmez ya bir savaş dönemidir yada saklanması gereken bir olay olmuştur

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Makara yapiosun yani benimle öylemi. .

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Konunuz düzenlendi [MENTION=17692]Cortez34[/MENTION]

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kral zaten bir rivayete göre sizle paylaştım olası ihtimal yada duyulmuş bir rivayet varmı diye soruyum dedim

kraltaym

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kral zaten bir rivayete göre sizle paylaştım olası ihtimal yada duyulmuş bir rivayet varmı diye soruyum dedim
zaten her köy kasabanın kendine göre bir rivayeti olur 1 kazan altın 3 kamyon dolusu altın falan şüphelendiğin biryerler varsa detaylıca fotolarını çekersin birlikte yorumlarız

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi foto ile aticam sana ona göre yorumla kral

kraltaym

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi foto ile aticam sana ona göre yorumla kral
ben işaretlerden az anlayan birisiyim bu konularda uzman ustalarımız forumda mevcut ben daha çok nümastik hakkında bilgiliyim bana çıkanları sorarsın :D

Pscyhe

Engellendi
Valla gercekci olmak gerekirse define isinde duymadigimiz sey kalmamistir...hani derler ya bi kulak arkasi kalmamisti o misal...o yuzden bu gibi soylenenlere soylentilere pek itibar etmemek lazimm demek gerekir.burdaki ustalarim ve bizler gelecek resimlere isaretlere bakarak bilgimizi tecrubelerimizi akataririz ve yardimci olmaya calisiriz..simdi sizin konunuzla alakali varda diyemeyiz yokta diyemeyiz..boyle bir soylenti varsa yada bildiginiz birseyler o alanda teknolojiden ve kendi yaptiginiz alternatif unsurlari kullanarak tarama yapmanizi tavsiye edecegim..

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Sene 2004 gemikonagi yakınların da bir köydeyim muhtar kahve de misafir ediyor , sever bizide sağolsun ikram da kusur etmez asitli içecekler tüketiyoruz söylemesi ayıp havadan sudan devlet işlerinden her türlü hoş sohbet ,bir haber geldi çocuk soluk soluğa muhtar gene kazan altın çıktı dedi , muhtar gena be ? Dedi .. gaolle nedir be bu , Bu hafta ikinci olur be dedi. Dedim gene mi ikimi altın mı kazan mi . Düştük peşine Adam tarlayı sürüyor pulluk değilde taşları toplamak için başka bir aparat takmış sürerken odanın çatıyı kaldırıyor göçük oluyor . O gün 6 büyük küp altın gümüş karışık para , tablet ler taç kemer takılar akşama kadar bir traktör kasası malzeme gitti Karadağ karakoluna ordan da Famagusta müzeye . Bölgeye Solin derler. O gece pile sınırından kaçak dedektor getirtdim tellerin üzerinden attılar sabaha kadar çocuklar la para topladık tarladan muhtarın masada camın altında durur hâlâ. Ancak böyle yerler de bulursun küp küp para bakir olacak bölge zengin olacak.

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah teşekkür ederim. Ben sadece böyle bir rivayete denk gelen oldumu diye öğrenmek istedim. İşaret olarak . Üşenmezseniz dier paylaştığım 3 lü ağaçta geçen yerde bu rivayet bi incelerseniz resmi. Yorumunu zu beklerim üstat

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yani ihtimal varmı diosun üstat

Cortez34

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yer burası kral

Bahsi geçen bir kazan altın bu üçgen deki iki ağacın arasında. ..

Ekli dosyalar