ikisi arasında kaldım

Mustafakin

Member
merhabalar herkese hayırlı günler öncelikle ben ergonomik tasarımından dolayı minelab gofind serisinden bir dedektör almayı planlıyorum ama go find 44 ile go find 66 arasında kaldım bu dedektörler ile tecrübesi olan var ise yardımcı olabilir mi?

Mustafakin

Member
bu arada şuan kullandığım bir dedektörüm mevcut ama ebatlar konusunda taşımakta sıkıntı çekiyorum haliyle heryerede götüremiyorum

Bumin Keykubat

Aktif Üye
44 ya da 66 ikisi de daha çok sahil oyuncağı desek yeridir. Marka iyi marka, lakin modeller yetersiz kalır.
Şu anki metal dedektörünüzün markası ve modeli nedir acaba?

Mustafakin

Member
Nokta simplex var bende ama boyutlarından dolayı daha kompakt birşey arıyorum

Mustafakin

Member
44 ya da 66 ikisi de daha çok sahil oyuncağı desek yeridir. Marka iyi marka, lakin modeller yetersiz kalır.
Şu anki metal dedektörünüzün markası ve modeli nedir acaba?
Aslında öyle go find ler gibi kompakt başka marka modelde biliyorsanız önerebilirsiniz

Bumin Keykubat

Aktif Üye
Kendi metal dedektörünüz 44 ya da 66 dan kötü değil.
Kullanım amacınızı bilmiyorum. Amaç tercihleri belirler, tercihler amacı etkiler. Aslında her işte bu kural geçerli.

Çeşitli özelliklerde katlanır metal dedektörü şaftları mevcut, taşıma zorluğu nedeni ile yeni cihaz almak yerine elinizdeki cihazın verimli kullanılması için bu tür değişiklikler yapabileceğinizi unutmayın.

Sizin deyiminizle kompakt model arıyorsanız zaten seçeneğiniz yok gibi. Her kullanıcıya hitap etmezler, lakin güvenilir cihazlardır:

Garrett ATX
Minelab SDC2300

Mustafakin

Member
Kendi metal dedektörünüz 44 ya da 66 dan kötü değil.
Kullanım amacınızı bilmiyorum. Amaç tercihleri belirler, tercihler amacı etkiler. Aslında her işte bu kural geçerli.

Çeşitli özelliklerde katlanır metal dedektörü şaftları mevcut, taşıma zorluğu nedeni ile yeni cihaz almak yerine elinizdeki cihazın verimli kullanılması için bu tür değişiklikler yapabileceğinizi unutmayın.

Sizin deyiminizle kompakt model arıyorsanız zaten seçeneğiniz yok gibi. Her kullanıcıya hitap etmezler, lakin güvenilir cihazlardır:

Garrett ATX
Minelab SDC2300
Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için ben genelde doğa yürüyüşü gibi çıkıyorum hobi olarakta dedektörle geziyorum biraz zevk yapıyorum gibi 😊