• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

İlgiye degermi

Art

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20190823_155103.jpg

Art

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20190823_154440.jpg

Efendi51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
çizdiğim yer ilgiye değer

ustam hoş geldiniz; çizdiğim yer yuvarlak içine aldım eğer taş yığını ise ilgiye değer, bu sizin oyma olan yer ise çevresinde mezar olmalı, mezar girişi olur onu bulmalısınız, ama bu iş profesyonellik ister, tehlikeli olabilir, siz burda çubuk veya cihaz ile bakın bir, kolay gelsin

Efendi51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
iyi inceleyin

burda taşlar dizili kırık taş falan bunların bir şey anlatması lazım bunlara yoğunlaş ayrıca ustam alan mevkii gğüzel fakat resimlemezayıf ve fakir olmuş, kolay gelsin

Art

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Efendi 51 ustam öncelikle yorumlar için çok teşekkürler işaretler çok anladığım şeyler değil yani dogalmi değilmi bilmiyorum yanlız çubukla biraz aram iyi yanlız kiriktasin arkasında isaretlediginiz ikinci yerin 10 metre ilerisinde çubuk boşluk veriyor aslında çok onemsemedim burayı ondan ilgilenemedim yolum düşerse detaylı resim atacam

Efendi51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
çubukkla aranız iyiyse çakıl yığını çevresinde sadece aliminyum çubuk al eline avuç içinde başka bişe olmasın sana bütün boşlukları bulacaktır, özellikle tünel var mı ona dikat et, eğer çubuğun yoksa git hırdavatçıdan 1 metre aliminyum kaynak teli al, ortadan kes, 12 cm. den ikisinide bük aliminyum çubuk hazır demektir, boşlukları bulduktan sonrasağ avuç içine çelik malzeme al (mıknatıs tutmayan paslanmaz çelik olacak, ben bir eski saatkordonu buldum onu kullanıyorum) sonra onunla dolaş, birde yanında saf bir parça kurşun olsun ve çelik malzeme ve aliminyum çubuk ile bak, gidip çarpı yaptığı yerlerde genelde bir metal vardır, onunda sağlamasını sağ çubuk ucuna kurşun sür tekrar bak aynı yeri gösteriyorsa iş sağlam demektir, ubuk konusu güzel bir alem sitede var her şey oku tatbik et, kolay gelsin her şeyıi açık yazdım, inşallah muvaffak olursunuz, Art ustam

Art

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam eline diline sağlık çok teşekkürler

timur964

konularim
Kayıtlı Kullanıcı
işçilik guzel ilk fotoda bakış açısına göre içinde haç gördum sanki imkan olursa gitmeye derinliğini ve genişliğini ölçulendirin

Art

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
En kısa zamanda derinlik ve genişliği ölçer kapsamlı resim atarım anladığım kadarıyla işçilik le yapılmış , anladığım kadarıyla burda sadece oda tarzı birşey bakacağız teşekkürler,buranın karşı tarafında ilk resmin sağındaki dağın ortasında bir mağara var tabi bağlantılı mı bilemem ,birde oyma aşağı indikçe kuzey batı istikametinde daralıyor

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
a) sunak
b) açılmış kasa
c) dibek
d) hiçbiri

Ben d) şıkkı hiçbiri diyorum.

Ledun

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu yer ilgiliyi hakeder