İlk açılan odadan. Yardım

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok karanlık abi pek bişey belli degil ama bir delik var görünen boşluk mu aradınız birde sol tarafda kapak gibi bir yer belli abi basit mezarsa pek bişey beklemen incik boncuk olur mezar dediğinizde sedir olur çekyat gibi yukselti oluyu koymak icin bu mezarı cihaz yardımiylan tespit ettiyseniz yine cihaza başvurun derim bu gibiyerler antik dönemde kendi doneminde soygun yemediyse basit mezarsa dediğim gibi incik boncuk kap çanak tarzı esya belki az bişey para bazende eşya da saklıyolar nasıp kısmet aga en azından bir yerlere gelmışsiniz muaffak olursunuz inşallah.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
çok karanlık abi pek bişey belli degil ama bir delik var görünen boşluk mu aradınız birde sol tarafda kapak gibi bir yer belli abi basit mezarsa pek bişey beklemen incik boncuk olur mezar dediğinizde sedir olur çekyat gibi yukselti oluyu koymak icin bu mezarı cihaz yardımiylan tespit ettiyseniz yine cihaza başvurun derim bu gibiyerler antik dönemde kendi doneminde soygun yemediyse basit mezarsa dediğim gibi incik boncuk kap çanak tarzı esya belki az bişey para bazende eşya da saklıyolar nasıp kısmet aga en azından bir yerlere gelmışsiniz muaffak olursunuz inşallah.
Kaç kere açtın boyle bir yer, yok şu çıkar yok bu çıkar alla alla

Son düzenleme:

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buyursunlar baksınlar bulduklarını yazarlarsa anlarsın kaç tane açtığımı ben bilgimi sundum sense kinini sunmuş sun hayırdır bilgin varsa meydan burda hani derler ya biliyorsan konuş faydalanalım bilmiyorsan sus benim yanlışım varsa düzeltebilirsin tirip takılmaz sın

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Ömrü hayatında eline kazma kürek almamış insanlar ,
Buraya 2 dk üyelik alıp arkeolojide doktora yapmış , açmadığı mezar , bulmadığı hazine görmediği işaret çözmediği olay yokmuş gibi davranıyo..
Olay bu .benim senle ne kinim olcak .

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
:zuhaha::zuhaha::200: gulemde boşa gitmesin aga yaşın kadar elimde patlaklar vardır ukalalık yapacana yardım aradığım konulara kazma almamışım ya elime kazdığım yerlere bak seninde arkolog olmadığın belli senin gibi kidemliyi cebimden çıkarırım rahat ol

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
3 oda var içeri girildi fakat odalar boş. 4 makine ile bakıldı. Sondan bi önceki foto önü sinyal yoğun. 2 metre içildi bi 2 metre daha gösteriyor cihaz. Nasıl olur

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar birbirinize değil konuya yorum yapın
gereksiz münakaşaların bize bir faydası olmadığı gibi konuyada bir katkısı olmaz
bir kişinin üyeliği yeni olabilir lakin başka taraflardan veya sahadan tercübesi olabilir
her yeni üyeye çaylak muamelesi yapmayalım,bu hoş olmuyor,
yeni üyelerinde ortamı tanıyana kadar butür münakaşalara girmemesi kendisi eçısından güzel bir izlenim bırakır
selametle k.

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş mezar açınca içinden kemik çıktı mı Çıkmadı mı bellirtmemişsin
Ayrıca mezarların içine yakılan Ateş ile Horasan bulmak neredeyse imkânsızdır
gerçek horasanı bulmak ıslatarak mümkündür
Ayrıca mezarların altlarında tabanında aramalısınız ikinci bir yöntem olarak varsa değerli leri

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Mezar yok boşluk vermedi cihazlar. Yalnız 3 oda var onlarda boş

kaderkısmet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
gecmiş olsun zamane soygunu yemişş ...:73:

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
murattıroso 3 oda açtınız bir şey çıkmadı diyorsun bu kadar işcilikden sonra cihazı kırma 2 metre daha değer kısmetde varsa ordadır yoksa bu yeri detaylandır ışıklandır bilgi ver biraz daha görüntü alamıyoruz bu şekilde nedesek boş olur .

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ne tesadüf bende ortaya yazmıştım ben zaten işime bakıyorum dert etme sen aga rabbim nasip ederde sende bakar izlersin arkadaş