İnanc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayalbaz

Yeni Üye
Herkese selam simdi benim inancim yok deisttik diyelim inlere cinlerede inanmiyorum biyere girerken ne yapmaliyim

orcun

Member
Sonuç itibarı ile bir yaraticiya ve onun yarattiklarina inaniyorsun.

Bu açıdan 'yaraticidan seni korumasını' dileyebilirsin.

Benim açımdan bu kafidir.
Herkese selam simdi benim inancim yok deisttik diyelim inlere cinlerede inanmiyorum biyere girerken ne yapmaliyim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
İnanmiyorsan bişey yapmana gerek yok..zaten tılsımli korunaklı bi alana denk gelirsen onlar sana gerekeni yapar..O zaman bir yaratan veya yaratıci oldugunu saniyeler icinde hatirlarsin..

edirne22

Editör
valla bu güne kadar, cinlerin gâvurlara göründüğünü, bişey yaptığını duymadım. tek alıp veremedikleri müslümanlarla herhalde...
çünkü müslüman olmayanlarda hiç böyle hikayeler anlatılmıyor...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Nedense arkeolog. kazı başk. . Kazı sponsorlarınıda. hiç tılsım yakalanmamış... demekki fakiri. Üç harfliler de sevmiyor... Dal kardeş dal patlat gömüleri geç

AmoRe

Aktif Üye
valla bu güne kadar, cinlerin gâvurlara göründüğünü, bişey yaptığını duymadım. tek alıp veremedikleri müslümanlarla herhalde...
İnternette öyle videolar izledimki aklın gider edirne22 bunların yanında bizimkile neymş dersin o güvenlik kameraları neler kaydetmiş adres olsa da versem.Adama saldırıyor gölge gibi görünüyor saldırdıktan sonrada tutup çekiyor ayağından sürükleyerek bir yere götürmeye uğraşıyor arkadaşı yetişti çekrek kurtardı birinde :) şöyle ufak bir bak youtube a

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bizim ekibe tam senin gibi bir arkadaş lazım önden sürmek için :D

edirne22

Editör
İnternette öyle videolar izledimki aklın gider @edirne22 bunların yanında bizimkile neymş dersin o güvenlik kameraları neler kaydetmiş adres olsa da versem.Adama saldırıyor gölge gibi görünüyor saldırdıktan sonrada tutup çekiyor ayağından sürükleyerek bir yere götürmeye uğraşıyor arkadaşı yetişti çekrek kurtardı birinde :) şöyle ufak bir bak youtube a
ben izleyemem öyle şeyler, korkarım.
sonra yalnızken aklıma gelir.... töbe töbe...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla üstad dogru söylemis bende boyle gözü kara hic biseyden korkmayan sabahları yürek yiyerek yaşayan 3 5 kişi bulsam var ya.ne yerler var salar oraya sadece % 10 bana versinler gerisi onlarin olsun anlasmasi yapar malzemeleri almalarini izlerdim.

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
“De ki, Allah birdir. O Samed’dir. Doğurmamıştır ve doğurulmamıştır. O’nun hiçbir dengi yoktur. Şayet inançsız isen (ateist) isen seni inançsızlığın üzere bırakmadan sen istersen seni inananlardan biri haline getirmek için uğraş verelim. mübarek dinimiz kimseyi dışlamaz hoşgörülüdür. sen öğrenmek iste biz öğretelim...........

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gavurlar dediğin insanlar cinli şeytanlı filmleri hayal edip mi çekiyorlar? başlarına gelmiş demek ki. İnanmayan da başına gelince inanır. çok örnegini gördük vesselam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...