İnsan silietli Kaya'nın safi böyle girişler var ve taşlar ile kapalı bilen varmi nedi

sepetkaya

Editör
Merhaba Canberk dostum.. naçizane fikrim ; bir gömü bir define yada bir mezar girişi v,s bukadar bariz, ayan beyan olmaz, öncelikle işlem yapmadan konu hakkında bilgi almak gerekir ustalardan, zannimca giriş bura değil olsada tuzağı boldur .. yer güzel fakat soygun yemiş gibi.. o kapamanin arkasında ne var çekerseniz bakarız saygılar...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Eski olduğunu pek düşünmüyorum yapı eski içerde oda mahsen olabilir kapatılıcak kadar önemsendiyse koruma altında olan bir mekan olabilir dikkat ediniz . 3 resimde açık bir alan var oaradan önce çerinin görüntüsü alına bilir işaret yandan ayı gibi duruyor insandan çok :D zor işler insan tehlikesi daha önemli kıyıda köşede gezerken dikkat edin .

Turko

Uzman
Daha evvel açılmış vatandaş yırtıcı hayvanlar yer yapmasın çoluk çocuk zarar görmesin diye kapatmışlar

Naçizane bir bilgi vermek istiyorum. Arkadaşın köyüne gitmiştik oralarda da böyle mağara girişleri kapatılmıştı. Acaba neden diye düşündük. Köylülere sorduğumda derin çukurlar var. Insanların ve hayvanların içeride zarar görmemesi için kapatildiklari öğrendik. Sizinkide böyle olabilir belki. Ama üst taraflarında bu şekilde olması kafa karıştırıcı bir durum. Ve çok tehlikeli. Bilginiz dâhilinde olsun

Canberk

Yeni Üye
Ormeden bir taş çıkardım bir duvar örme daha var

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ormeden bir taş çıkardım bir duvar örme daha var
Sen belliki eceline susamışsın
Etrafı iyice yokla
Yakın yerleşim en yakını neresiyse bu kimin arazindeyse git sor öğren neyin nesi
Başına iş alma orası bir dökülmeye başlarda seni kimse daha bulamaz bir başka defin3ci ancak bulur seni