• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

İnsan silüeti

Tayfunakbay

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A7A79B7B-D959-4579-B1A3-D71405C400F0.jpegSaygı değer üstadlarım buna tam karşı tepeden bakınca insana benziyor (asker) ve bunun tam baktığı karşı tepe etmeni mezarları var yer altından bir taş çıkardılar bir kaç işaretle birlikte papaz varmış ayrıyeten orada iki Tane kuyu bulundu

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 248887Saygı değer üstadlarım buna tam karşı tepeden bakınca insana benziyor (asker) ve bunun tam baktığı karşı tepe etmeni mezarları var yer altından bir taş çıkardılar bir kaç işaretle birlikte papaz varmış ayrıyeten orada iki Tane kuyu bulundu
Bazen kır çiçeklerinin peşinden koşarken cignedigimiz.papatyalari farketmeyiz...taarifin.bu sektöre uyumsuz..kayaligin içine altına baksana Hacim..

Tayfunakbay

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birşey anlamadım üstadlarım. Kusura bakmayın belki bu işlerden anlıyor olsaydım tariflerinizden anlardım

Marco

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=24058]Tayfunakbay[/MENTION] ustam, [MENTION=23003]Meltun[/MENTION] ustamiz çok güzel yakalamış, alttaki fotografta oklarla gösterilerin yerde kayayi cevreleyen bir cizgi var, sanki bu kayanın içinde mezar varmış ggibi dusunun. Mezari kayanin içine yerlestiriyorlar ve ustunu de yeni bir kayayla kubbe gibi yama yapi kapatiyorlar. Meltum ustamizin işaretledigi yerde '' X '' işareti var. Sanki burasi kaya mezarin girişini gosteriyor gibi... İşçiliği zordur, az önceki konunda bahsettigin kral mezarları bu tür yerlere yapılabiliyor.

IMG_20190628_012957_403.jpg

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Bu askere benziyor dediğiniz kayanın kendisi kaya oyma mezar diyor. ortadaki akıntı olan kısımdan bi boşluk kontrolü yapılmalı.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Kayaligin tam tepesinde sanki kanli canli bir kurt var :)