İnsan suretinde görülen cin

Mutlu666

Member
Merhaba arkadaşlar , bir soru sormak istiyordum cinler insan suretinde görünebilirmi çarşıda gezen bir bayan veya erkek gibi elbiseli bir şekilde insan suretinde görünmesi mümkünmüdür ?

codex

Aktif Üye
Mumkundur, dagda cok defa sahit oldum ama carsida pazarda evde genelde adrese teslim gorunurler. Ya buyu yapmislardir, ya da musallatin vardir.

Balkır

Member
[FONT=&quot]
Yav melekler ve cinler gorunmez degip mi siz nasil goruyorsunuz
[/FONT]

[FONT=&quot]Meryem Suresi 17. Ayet'de; "Meryem, onlarla kendi arasına bir perde çekmişti. Derken biz ona ruhumuzu gönderdik de o, kendisine tastamam bir insan şeklinde göründü" diye yazmaktadır. Bu ayetten anlaşılacağı üzere melekler Allah izin verdikçe insan suretine bürünebilir.[/FONT]

Jookerturk

Bilgili Üye
Dağda taşta cenabet dolanmayın kafi.

Balkır

Member
Cinlerin var olduğuna, çeşitli şekillere bürünebildiğine dair hadisler yer almaktadır. İnternette küçük bir araştırma yaparak kafana takılan şeylere ayet ve hadisler ışığında cevap bulabilirsin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Şimdi bu konuyu açıpta milleti. Tırstırmanın.. Alemi yok.. Zaten şirketler ve kurumlar nefes aldırmıyor.. Sahte hocalar vs umut tacirliği yapıyo.. Bırakın herkes rahatca arasın bulsun bulamazsa tecrübe edinsin..bide anlaşanlar varmış üçharflilerle.. Yarısı şimdi yarısı çarpıldıktan sonra hesabı.. Karışmayın korkutmasın abi kimse.kimseyi..ha yok. Ben burdan yürürüm. Onsayfa derseniz.. Hüddam dan tutta gizli ilimlerden tutda. Havas ilmine kadar... Öyle şeyler yazarım.kii. Mağaralara.. girmeye korkar. Define işine tövbe edersiniz.. Lafım bu doğaüstü konu açıp milleti caydıranlaradır. Herkes üstüne alınmasın.. Eleştiriye açığımdır..

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayır mümkündeyil