İşaret ve yazıları deforme edilmiş yer bilgi ve fikirlerinizi bekliyorum

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yer Marmara bölgesi yazılı kısmı deforme edilmiş mevcut resimde çeviri yapabilen varsa memnun olurum

Ekli dosyalar

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
altına iyi ama çok iyi bak anıtsal mezar olmalı.etrafını iyi temizle detaylı resim

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yazı olan kısmı deforme edilmiş başka arkadaşlar çalışma yapmış alt kısımda bişeye ulaşaramışlar bize resimler yeni geldi keşfe gidip boşluk tespiti yapacaz yorumunuz için teşekkür ederim

Arkeolog kız

Member
Kayıtlı Kullanıcı
genel olarak işaretlerin deforme edildiği yerde birşey bulunmuş anlamına gelir deforma edilmesinin amacı bulundu aramayın demektir. ama buranın zarar görmesin sebebi başka gibi gözüküyor harfler belirgin olsaydı keşke yardımcı olabilirdim belki kolay gelsin şimdiden

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Deforme edenlerden resimlerini aldım keşke bilinçsiz yere zarar vermeselerdi bişey bulamamışlar mevcut resimden ufak bi kısmını dahi çevirebilirseniz çok memnun olurum

timur964

konularim
Süper Moderatör
ben 2 ad kapatılmış duvar görüyorum üçgenin içi oyulmasaydı başka şey söylenebilirdi

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Serseri_mayın
yer hakkında bir özet verirseniz
ayakları yere basan yorumlar gelir
bu talebimiz ,yapılan yorumlar
havada kalmış anlamında değil tabii
konuya daha iyi vakıf olma adına.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Fatih ustanın gösterdigi yer acilmadiysa giris orasidir. Dikdortgen oymaların solda kare oymaların sagda odası olur

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Anit mezar yazının bi kısmını çevirebildik bayan hakkında bilgi veriyor çok güzel yer işaretlerin hepsi ni mafetmisler Birsen çok oda olduğunu düşünüyorum akşam incelemeye gidecez önden alt kısım kırılmış resimde görünüyor altta 4 metre kadar kazilmis bişey bulamamışlar yeri buz devraldık işaretleri kaybetmeselerdi işimiz basitti şimdi dedektör ve siyanür çubuklarla boşluk ve değerli eşya tespiti yapacaz nasipse en kısa sürede işleme başliycaz

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ulaşılabilen bişey yok önde her yer eselenmiş büyük ihtimal giriş yanda diye düşünüyoruz

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Anit mezar diye düşünüyoruz abilerimize aynı şekilde yorumladı ve yazının bi kısmını çevirebildik bayan hakkında bilgi veriyor

kabakburgiba

Super Moderator
Süper Moderatör
3 genler iç içe 2 tanemi.sivri ucu yukarıya bakıyor.buna hiç dikkat ettinizmi.kitabenin olduğu yerde 2 çizgi ve yıldızlı yerler.yuvarlak içindeki tek göz olamazmı,belki diğer gözü kördür.baktığı yer nersi.bunlar bi ihtimal.

Serseri_mayın

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Birazdan mekana varacaz her yeri inceleyecez önde kitabe falan kalmadı kazmislar alt kısmı kazili önde işlem yapılmayan bi tepe kısım var