• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

İsaret

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20170405_132750.jpg

çizdiğim alan komple horosan gibi geldi kireç çözücü dök bakalım köpürürse devam ederiz çözümleme yapmaya

ases24

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hem zemine hemde sergen ana kayalarda kaya mezarı ufak magara mahzenler iyi bir çalışma ile yerlerini tesbit edebilirsin

Ares-xl

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sondan ikinci fotograf nereye ait ? Horasan cunku .bir ordek gordum ilk fotografta .4.fotograftaki o guzel oyma nedir ?neden yarisini cektini tamami nedir onun .birde +isaretinin altina bakmanizi oneririm

Klavye

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Resimde gözüken büyük ana kayanın üzerinde onun çevresinde ayrı ayrı yakın mesafeler de yuvarlak oyma bar büyük artı işareti de hemen yan tarafında

Klavye

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hangi şekilde nasıl yardım edebilirmisimiz

Klavye

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sondan ikinci fotograf nereye ait ? Horasan cunku .bir ordek gordum ilk fotografta .4.fotograftaki o guzel oyma nedir ?neden yarisini cektini tamami nedir onun .birde +isaretinin altina bakmanizi oneririm

Ares-xl

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O buyuk oymalarin hizasi boyunca bosluk tespidi yapmadan once porcöz dök kopururse horsandir.orayi gümlet sonrada

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
kanalın geniş olması ve oymaların nehire yakın olması burda bi değirmenden bahseder gibi orası değirmen olabilir ve yerleşim yeri ile aynı yerde