Işaretleri çözebilecek varmıdır

sharn062

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum gittiğim köy tamamen eski bi ermeni yerleşim yeri bir büyük kaya parçasının üzerinde oldukça fazla işaretle karşılaştım öncelikle bahsettiğim Kaya tamamıyla gemi şekline büründürülmüş cok ciddi bi calışma yapıldığı yakından bakıldığı anda farkedilmektedir bahsettiğim gemi haline dönüştürülen Kaya'nın 50 metre yukarısında ayrı bi Kaya'nın ucunda ise kral kafası yapılmış paylaşıcağım işaretler gemi şekline benzeyen kayadan alınmış durumda ayrıca Kaya'nın hemen altında iki suyun birleştiği bi dere yatağı ve ziyaret bulunmakta yardımcı olursanız cok memnun kalırım değerli düşüncelerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

sharn062

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cekice benzer olan işaretin üstünde ise iki adet göz şekline benzeyen delikler bulunmakta ayrıca yanında ise paylaşmış oldugum ikinci fotoda görünen at nalı bulunmakta

aslan81

Moderatör
Moderatör
KAYANIN ÇEVRESİNİDE GÖSTEREN GENİŞ AÇI FOTON YOKMU nereye yön vermiş 2dere birleşimi de önemli ama dedeler dini inanç nedeniyle kontrolü zor yerler ,dede bölgesine makinayla bakmak gerek ama nasıl?

aslan81

Moderatör
Moderatör
KAYANIN ÇEVRESİNİDE GÖSTEREN GENİŞ AÇI FOTON YOKMU nereye yön vermiş 2dere birleşimi de önemli ama dedeler dini inanç nedeniyle kontrolü zor yerler ,ziyaret bölgesine makinayla bakmak gerek ama nasıl?
çekicin etrafında horasan lı kapatılmış yer olmalı ,dedimya uzak yakın -çevre fotoları önemli

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Geniş açılı resim yükle tüm işaretlerin içinde olduğu bir kaç resim. Ayrıca çevresini dört taraftan çek ve yükle

sharn062

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadım çekicin cok yakınında horosan var bi kac metre aşağısıda denilebilir napmamız gerekiyor tam olarak üstadım çalışma yürüttüğümüz alan cok geniş ve birden cok işaretle karşılaşıyoruz buda soru işaretlerini Haliylen artırıyor sonuca ulaşması dahada bi zorlaşıyor

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15092]sharn062[/MENTION] Bir resim paylaşıp bir çok işaretten bahsediyorsun bahsettiğin sembolleri onlarca resimle paylaşsan birazda açıklama eklesen daha güzel olurdu..

Pscyhe

Engellendi
Cevresel ve detayli resimler ekleyin..isaretler bahsetmissiniz goremedigimiz seyler icin yorum yapamayiz.siz oncelikle elinizdeki yeri resim konusunda detaylandirin cozum olayi Allahin izni ile ustalarimiz tarafindan cozulur..

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Çekice benzeyen yapının iç yüzeylerini elinizle yokladınız mı? Çünkü her iki resimdekiler bu halleriyle çok net bir şekilde Doğal görünüyor.