• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

işaretlerin anlamı ne

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
DSC_0150.jpgDSC_0152.jpg

cubuk bizi bu kayalara kadar getırdı ok işareti vardı resmini çekemedim yola bencer kanal var kanalın bitişinde kare şeklınde anlamsız oyma var tarıf ettıgı yere kadar gıdemedık diken felan çok oldugu ıcın Allah nasip ederse bir daha gıdecegız o yere ustaların yorumları onemlı bizim için

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Cubuk buraya sizi getirince,
Tekrar cubukla baktiniz mi?
Ne varmis burada cubuk size ne dedi???

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
DSC_0152.JPGkaya yosunlu oldugu ıcın oyuk yerlerı çızdım daha anlasılsın dıye heralde kare seklınde olan yere 5 6 tane murc izi var yeni farkettım

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Cubuk buraya sizi getirince,
Tekrar cubukla baktiniz mi?
Ne varmis burada cubuk size ne dedi???
tekrar çubukla baktık 20 30 dafa bakmısızdır işaretlerın istıkametını gosterıyor o ıstıkamette fazla dıken oldugu ıcın tıkenlerı kesecek alet olmadıgı ıcın gıdemedık o ıstıkamette altın olması lazım altın modunda baktık kayalara cubuk tuttuk bır sey gostermedı işaretın ıstıkametını gosterıyor

Son düzenleme:

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya aşağıya doğru iniyorsa o kanalda el işçiliği varsa kaya dibine işlem yapın. Kolay gelsin

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=11863]adem44[/MENTION]
Resimleri çoğaltabilirmisiniz ? Buraya ait tüm fotoları görmek isteriz .
Bütün olarak görelim birde burasını .Başka açılardan .
Resimler yetersiz .

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Uzaktan yakindan yosunlari tel fircayla temizledikten sonra islatarak yari kurur halde uzak yakin resim cekin net gorelim...

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
taşta işaret varda siz üşen geçlik yapmışınız kare işaret karşıya bak der orda oda mahsen gibi yer bulacan cevre resmi işaretin resmi bol bol

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170605_012052.jpg kanal var ama tam emin olabilmek için o yosunlari sert bir fırca ile temizleyin ok işaretli yer en uygun yer .

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Yosunların temizlenmesi lazım. Yanılma payı fazla eğer yanılmıyorsam orada bir kabartma var sanki emin olamadım. Kurt olabilir.Selametle

20170605_012754.jpg

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya aşağıya doğru iniyorsa o kanalda el işçiliği varsa kaya dibine işlem yapın. Kolay gelsin
İşaret işlerinden pek anlamıyorum kayada olan kanal yatık sekılde kanalın bıtısınde bır alanı anımsatan kare oyma var kare oymanın ıcınde yanılmıyorsam murc izi var 6 7 tane heralde murc mezar olması lazım oyle bılıyorum ama resımler anlasılır şekılde çıkmadı kayaları tel fırcayla suyla temızledıkten sonra resımlerı detaylı çekmem lazım ne oldugu anlasılsın dıye ok yon işaretıde vardı asagıdakı kayada resmını çekmedım olmadı bıdaha gıderım o yere detaylı resım cekmeye

Pscyhe

Engellendi
Yer guzel gozukuyor suya yakin tahminen nemli bir ortam minarelde cok olur bunu göz onunde bulundurun.benim tek dikatimi ceken alan ustamizin kurt isareti diye isaretledigi yerin hemen altindaki cikinti gibi olan yer iscilik var gibi ama temizlenmeden emin olamayiz sizide yaniltmak istemem..tekrsr gidecem demissiniz gittiginizde ok isaretinin resmini ve buranij temizlenmis sekliyle detayli resimleri ve cali cirpi vardi temissiniz oralarida temizleyip kare isaretleride ekleyin..bizde ne oldugunu gorup ne yapabilecegimize karar verip size yardimci olmaya calisalim

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@adem44
usta
şekil A da görüldüğü üzere bütün ustaların müzdarip olduğu konu
kayanın temizlenmeden fotoğraflanmış olması
mesela bende ilk fotoğrafta bir çiçek gördüm
ama emin olmadığım için es geçiyorum
kare oyma diyorsun, çok önemlidir

selametle

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Burdaki detayı düşünüyorum :20:
Yosun yansıması mı acaba ..
Ah şu yosunlar .
bu yerde çubuk tuttuğumuzda çubuk baya hareketsız kaldı 2 malzeme bir birine çekmeye çalıştığından buyuzden böyle ola bılır hayırlısı 400 500 metre gayet rahat donen cubuk ne olduda durakladı zorakı dondu kafama takıldı işarette buna bencıyordu asaga yukarı bencerı

Ekli dosyalar