işaretlerin anlamı nedir .

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar kolay gelsin

Elimdeki resimler yardimci olursaniz sevinirim gorusleriniz benim icin degerlidir

Ekli dosyalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardaşım,

Epey resim yüklemişiniz amma kompozisyon iyi olmadığından kararsız kaldık.
Sende bir mezar var, bu net. Yeri gözükmüyor, etrafının resimleri yok.

Başka yerlerin de var :
Misal ısladığın kaya. Tünel işaretini gördüm, başka şeylerde var, bilemedim.
Kardaşlarımızın yönlendirmelerine göre konuyu tekrar baştan ele almakta fayda var.

Kolay Gelsin.

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bunun islattigimkayada pcden cektigim fotografta sanki basik bi had isareti var gibi geldi bana ustam dogalmidir bu gorusunuz Nedin I ve bu alanda magara ve eski kilise oldugu soyleniyor

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birde sigara paketinin oldugu yerde sol tarafta bir kac isareti gibi birsey var ?

KARADENİZLİ1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tabanca ve altta göz işareti var.tabancanın namlusu uzunca tüfeğe benziyor.yanında tamamlayıcı işaret vardır.ıyıce inceleyıp ayrıntılı foto lazım.

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bunlarda bos as bende bosa ugrasmiyayim

Ekli dosyalar

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sunak mı doğal mı inan arada kaldım ama sunak olasılığı ağır basıyor
alanın orman olması da konunun çözümünü çok güçleştiriyor
beykoz ormanlarında benzer sahada çalışmamız olmuştu kompozisyon oraya çok benziyor

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Merhaba farklı konular açmışsınız fakat bu şekilde konunuz dağılır tek konu üzerinden resim yükleyiniz . Arkadaşlar gördükce konunuza yorum yapıcaktır .

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam yer ayni yere bagli bi bolge ici sadece gozume gelenleri gostermek istedim

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Henüz görmeyen bir sürü arkadaş var gördükce yorumda bulunucaktır . bende yorumda bulundum konunda diyer arkadaşlarda yorumda bulunsun sonuca siz kendiniz karar verirsiniz doğal diyen olur bu gibi durumlara sakin yaklaşmak gerek çoğunluk ne yazarsa ona göre düşünürsünüz hareket edersiniz .

Hakan5442

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alan benzeyebilir ustam bir iki sehir uzaginda bir yer ya alani bir gosterebilme imkanim olsa ama cok ormanin icinde ve kayalik arti birde magara falan da olunca kafamiz karisti

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Arada : Güncel yazarsınız görmeyen arkadaşlar yorumda bulunur yer hakkında bilgide paylaşın konunuzda . zirvede bir yermi dereye akar suya yakınmı diyelimki mezar ar burda neyle tespit ediceksiniz olduğunu yada olmadığını cubuk cihaz deneyiminiz varmı . sitede biraz konuları gezin okuyun faydası olucaktır .

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
konu düzenlenmiş sanırım arada bazı fotoğrafları şimdi gördüm
onlarda da net 2 taene haç işareti ve 1 tabanca ve önemsiz bir kaç çiziktirmeler
tabanca işareti yeni çoban işi ya da belki de eşkıya işi olabilir hafife almamak lazım namluyu takip edin
haçlar kesin mezar diyor birden fazlaysa etrafta mezarlar olmalı araştırmaya devam