İsaretlerin anlami?

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ortaya bır tarıh cıkıyor bence işi bırakıp muzeye haber verin

Tuna42

Member
Asb asabi kardeşim bu mezar steli muhtemelen nekropol alanı çevre resimlerini yüklersen ustalar yardımcı olur

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yanında bir paket sigara olsaydı, bir şeyler demek mümkün olurdu.
30x30 mu
70x50 mi???
Yoksa 90x70 mi..?
Veya 110x90 mı..???
Biraz detay verin lütfen.

maksim

Engellendi
kapılar emsaldir açsanızda ebedi istirahati barındırmazlar....... uzak gitmeden cevrede arastirmaya devam

Asil

Aktif Üye
Tapınak sütun ayakları ve süsleme. Roma dönemine ait tarihlendirmesii ms1 ms2.

maksim

Engellendi
@poseidon2023 cekebilseydim cekerdim.isaretlerle ilgili yanlizca bilgi istedim anlamini bilen bilmeyen bilen yok gibi hemen cevre fotorafi kardesim sadece neyin isaretidir bilmiyorsan yazma bisey yazmis olmak icin deyil birseyler katicaksan yaz.!! @BulursamKader25 ustam fotorafin tamamini cekemwdim zor biryer. Ama yaklasik eni tasin eni yani 1 metre yuksekliyide 60cm isaretler 20*20 ebadinda herbiri bu blok biraz kalin birsey ama bagimsiz toprak altindan bukadari ckarldi.!
dalga geçiyorsun ! bu sitede bunun ne olduğunu anlamayacak kapasitede tek kişi yok . roma kapı stel.. diye araştırabilirsin site içerisinde kaynaklarda yüzlerce mevcut .....

Asb

Engellendi
E maksim usta ben bunu bilmemekle suclumuyum yani nesen tam bir cevap vermiyorki kimse .peki ozaman burada bisey yokmudur ugrasilmamalimi yoksa ugrasilmalimi snce??

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı ustam toprakta diyer yarisi .birazdaha acik konusurmusunuz nedir bu .biraz hakknda bilgi alabildim ama kendin ailen icin demissin anlayamadim aciklarsan minnettarim tesekkurler.

Ustam burası büyük ihtimalle birinci derece sit alanı. O yüzden iyiliğin için uzak dur dedim. Başka bir sebebi yok. Devlet baba nerede olursak olalım bizi görür, bilir. İzinli bile çalışman çok zor. Zaten fotoğraflamada bile sıkıntı yaşamışsın.

Sevgiler.