• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

İşçilik varmıdır ?

ayan24

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba herkese eski facebook fotolarima bakarken birsey dikkatimi cekti fotografta arkada kaya var kayada hac isaretine benzer birsey var ama haç mi dogal mi bilemedim yardimci olurmusunuz ? Ayrica saatlerdir dusunuyorum fotografi nerde cektigimi hatirlayamadim 5 yil olmus cekeli (Ayrica kopegin kafasinin solunda ters A var gibi geldi bana )Screenshot_2017-06-18-10-19-38.png

Son düzenleme:

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Ve Aleyküm Selam değerli kardeşim resimde göründüğü kadarı ile define ile ilgili herhangi bir işaret bulunmamaktadır. Kayanın dört parçadan oluşma ihtimali var lakin işçilik varmı yokmu bunun için bölgede inceleme gereklidir. Yeri hatırlarsanız bölgeye gidip inceleme ve resimleme yapınız. Aksi taktirde birşey söylemek imkânsız. Selametle

Haykıraysın

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bişey gözükmüyo ama farklı açılardan fotolama yapabilirseniz belki bişeyler olabilir

ayan24

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16189]Haykıraysın[/MENTION] usta 5 yil once cekmisim nerde oldugunu bile hatirlamiyorum. Ayrica kopegin kafasinin soluyla ters A gibi biseyde var dikkatinizi cekti mi

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim fotoyu nerde çektiğini hatırladiginda tekrar yeni bir konu aç ilgilensin ustalarimiz.Aciliyeti ne ?
5 yıl sonra belki AVM olmuştur oralar.Kopegin güzelmiş tüğü kadar ömrü olsun Maşallah.

ayan24

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION]n eyv. ustam yazın kısıtlı zamanım var o yüzden sormustum köpekte şimdi nerde kim bilir vermiştik birisine. ayrıca köyde bahcede cektim diye hatırlıyorum sadece.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Köyünüze gittiğinizde dikkat çeken taşı kayayı güzelce bol bol fotolayin birlikte bakalım burda .Yerlerinde unutmayın :)
Sevgiler.

ayan24

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] inş ustam :)

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Konu başlığını uygun bir şekilde değiştirdim. Kolay gelsin.